وب سایت زواران با توجه به دغدغه همیشگی زائرین حرم مطهر امام هشتم (ع) و مسافرین مشهد مقدس برای اقامتی آسوده و مقرون به صرفه در این شهر زیبا شروع به فعالیت نمود. هدف کلیه فعالیتهای زواران فراهم آوردن سفری همراه با آرامش و ارزان برای زائرین محترم می باشد. این وب سایت با همکاری گروه هتل های سطح شهر مقدس مشهد توانسه سیستم رزرواسیون آنلاین جهت پذیرش مسافران گرامی فراهم آورد. مسافران با انتخاب زمان حضور و تاریخ ورود و خروج می توانند از گروه هتل های منتخب زواران جهت اقامت در شهر مشهد بهره ببرند. امکان انتخاب هتل ها با توجه به امکانات هتل و موقعیت جغرافیایی از جهت نزدیکی به حرم مطهر و یا سایر پارامتر های مهم در طی اقامت من جمله قیمت هتل در رزرواسیون آنلاین زواران گنجانده شده است. همچنین مسافرین محترم می توانند از روی نقشه شهر مشهد موقعیت هتل انتخابی خود را مشاهده کنند. برای مدت اقامت میهمانان گرامی حداکثر تخفیف ممکن لحاظ شده تا باعث رضایت خاطر مسافران عزیز گردد.
 
هتل های مشهد قیمت ها
رزرو اینترنتی هتل های مشهد
آفر های ویژه هتل های مشهد
کانال تلگرام زواران


لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

چرا زواران؟

زوران تنها سیستم رزوراسیونی می باشد که در آن مسافران عزیز می توانند با پرداخت حق رزرو حدود یک شب، تمام مدت اقامت خود را رزرو نمایند.

با ارائه تاییده رزرو هتل (واچر) دریافتی از سایت زواران به شرکت های گردشگری و توریستی طرف قرارداد زواران می توانید از تخفیفات ویژه و خدمات اختصاصی مشترکین زواران بهره بگیرید.

همچنین وب سایت زواران مزین به نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران می باشد.برای مشاهده جزئیات نماد اعتماد الکترونیکی به بالای صفحه مراجعه کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد هتل ها و اقامتگاه ها

منتظر نظرات سازنده شما در مورد هتل ها و اقامتگاه ها هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از هتل ها نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.

شماره تماس رزرواسیون:
05138211556
05138210387
09368566206
09398542557

تماس در ساعات اداری:
1008088(0519) ده خط

مدیریت سایت زواران:
09158088089

سرویس های ما

#

بالاترین کیفیت کیفیت برتر هتل ها

گروه گردشگری زواران سعی بر انتخاب با کیفیت ترین و مناسب ترین هتل های شهر مشهد مقدس را برای رفاه زواران عزیز دارد...

#

قیمت مناسب قیمت های ایده آل هتل ها

در کنار کیفیت مناسب و بالای هتل ها و هتل آپارتمان ها سعی بر رعایت حقوق زائرین محترم شده و قیمت های اقامت تا حد امکان کاهش یافته است...

#

تخفیفات ویژه تخفیف های دوره ای و اختصاصی

گروه گردشگری زواران طی رایزنی با هتل ها و هتل آپارتمان ها به صورت دوره ای تخفیفات ویژه در رزروها اعمال می کند...

#

اقامتی آسودهبا خیال راحت سفر کنید

اطمینان از محل اقامت قبل از سفر باعث آسودگی خاطر و اطمینان می گردد، اقامت خود در مشهد مقدس را به گروه گردشگری زواران بسپارید...