رزرو هتل و هتل آپارتمان ارزان مشهد فقط با پرداخت بیعانه

1ـ با توجه به نسبی بودن خدمات، مسئولیت ارائه خدمات کامل و با کیفیت مطلوب بر عهده هتل بوده و وب سایت زواران مسئولیتی در قبال عدم ارائه خدمات با کیفیت مد نظر مسافر را توسط هتل بر عهده ندارد. مسئولیت تعمیرات، خرابی ها، تمیزی اتاق ها و سرویس ها، کیفیت غذا، و سایر خدمات بر عهده هتل بوده و رزرو کننده باید درخواست های خود را از هتل مطالبه نماید.
2ـ قیمت های هتل ها بسته به فاصله تا حرم مطهر امام رضا(ع) به کیفیت آنها نیز بستگی دارد. پیشنهاداتی که کارشناسان زواران به صورت تلفنی در مورد هتل ها دارند با توجه به قیمت مدنظر مسافر بوده و قطعا با در نظر گرفتن هزینه بیشتر، تفاوت در کیفیت حاصل خواهد شد.
3ـ مسئولیت ارائه اتاق درخواستی مسافر بر عهده هتل می باشد و وب سایت زواران عینا درخواست مسافر را به هتل ارجاع می دهد، بنابراین در صورت مغایرت در اتاق اعطایی توسط هتل و درخواست کاربر، فقط و فقط هتل مسئول خواهد بود.
4ـ مسئولیت صحت قیمت، اطلاعات و تصاویر هتل ها بر عهده مدیریت هتل بوده و موارد ذکر شده در وب سایت زواران عینا از هتل مربوطه استعلام  و توسط هتل تایید شده است.
5ـ در صورت عدم پرداخت کامل رزرو، مابقی حق رزرواسیون باید قبل از تحویل اتاق به هتل توسط مسافر پرداخت گردد. در غیر اینصورت رزرو مسافر شامل قوانین کنسلی می گردد.
6ـ  در موارد نادری ممکن است پس از تایید نهایی رزرو،به دلیل مشکلات فنی و خرابی در هتل و اتاق رزرو شده و یا مسائل امنیتی در شهر یا هتل رزو شده یا اشتباه هتل و یا کارمندان مرکز،رزرو نهایی شده با اعلام مرکز کنسل گردد،در این موارد مرکز در حدامکان هتل دیگری را جایگزین و در غیر این صورت کل مبلغ به حساب مسافر عودت داده می شود.
7ـ در صورت پرداخت به روش غیر آنلاین ( پرداخت به حساب یا کارت مندرج در سایت) بدلیل نامشخص بودن واریز کننده فورا باید پس از واریزی اعلام گردد و تاییدیه رزرو دریافت گردد در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه سامانه رزرواسیون زواران نخواهد بود.
8ـ همراه داشتن مدارک سجلی و اوراق شناسایی در زمان مراجعه به هتل الزامی است و سامانه رزرواسیون زواران هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.
9ـ شرط استفاده از اتاق مشترک و یا سوئیت آپارتمان و یا اتاقهای کانکت داشتن محرمیت مطابق با شرع مقدس اسلام می باشد و ارایه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت در زمان مراحعه به هتل الزامی است.


قوانین کنسلی:
1- مسافرین محترمی که به هر دلیل از انجام سفر منصرف می گردند باید در اسرع وقت کنسلی رزرو خود را به اپراتور پشتیبان رزرو خود اطلاع دهند که در هر زمانی و تحت هر عنوانی کنسلی صورت پذیرد علاوه بر مبلغ کنسلی که از طرف هتل اعلام و کسر می گردد، 0% الی 20% از کل رقم رزرو به عنوان کارمزد مرکز کسر می گردد.
2-مسئولیت نداشتن مدارک کامل هویت و زوجیت(در اکثر هتل ها تنها عقد نامه دائمی مورد پذیرش واقع می شود) که قانونا موجب عدم پذیرش میهمان درهتل می شود به عهده میهمان بوده و عموما هتل ها در این موارد یک شب کنسلی را دریافت می کنند.
3-رزرو های نوروزی و رزروهای ایام پیک (تابستان،تعطیلات ،اعیاد،شهادت ائمه اطهار و...ایام پیک می باشد) به هیچ عنوان کنسل نمی شود و هیچ مبلغی به مسافر عودت داده نمی شود.
5-متاسفانه به دلیل اینکه قانون واحدی جهت مبلغ و میزان کنسلی هتل ها وجود ندارد و این قوانین بین هتل ها در ایام مختلف،متفاوت می باشد، تعیین مبلغ کنسلی به عهده هتل بوده و مرکز نقشی در تعیین میزان کنسلی ندارد و تنها در هر صورت کنسلی مبلغ 5 درصد کل مبلغ به عنوان کارمزد مرکز رزرواسیون کسر می گردد.
6- مبلغی که باید به مسافر عودت داده شود به دلیل دریافت صورت حساب از هتل و انجام مراحل حسابداری بین 10 تا 15 روز از تاریخ اعلام کنسلی مسافر به حساب ایشان واریز می گردد.


 

نماد اعتماد الکترونیکی