سالن های سینمای مشهد

سالن های سینمای مشهد

معرفی سالن های سینما در مشهد

با افزایش رونق در شهر مشهد و همچنین فعالیت های فرهنگی بسیار زیادی که در سال های اخیر در این شهر بزرگ زیارتی انجام شده است. مسافران تنها به دلیل زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) به شهر مقدس مشهد سفر نمی کنند هرچند انگیزه اصلی اکثر آنها زیارت است اما در کنار آن به فکر تفریح و گردش های جانبی نیز هستند. به ویژه اگر سفر آنها دسته جمعی نیز باشد. در مقاله های قبلی سایت زواران بازار های جدید و شیک مشهد و بازار های قدیمی این شهر را برای خریدهای شما عزیزان معرفی کردیم تا برای تفریح و انجام خرید های خود آشنایی بیشتری با شهر مشهد داشته باشید.

یکی از تفریحاتی که در تمام شهر ها انجام می شود دیدن فیلم ها و نمایش های گوناگون در سالن های سینما ست که لحظات شاد و مفرحی را برای جمع دوستانه و خانوادگی رقم می زند. پس خالی از لطف نیست که در سایت زواران سالن های سینما مشهد را نیز به شما مسافران عزیز معرفی کنیم تا اگر به فکر تفریح در مشهد بودید به همراه خانواده و دوستان خود به این سالن ها رفته و لحظات خوشی را تجربه کنید.

پردیس سینمایی اطلس مشهد

از جدید ترین سالن های سینمایی افتتاح شده در مشهد پردیس سینمایی اطلس است. این سینما مجهز به مدرن‌ترین تجهیزات صوتی و تصویری با بالاترین کیفیت است. این مجموعه سینما دارای سه سالن مبله Vip با پذیرایی و جمعا دارای 13 سالن مخصوص اکران فیلم ها می باشد. این مجموعه بزرگ سینمایی در طبقه فوقانی یک مرکز تجاری بسیار بزرگ واقع شده است. از امکانات جانبی سینما اطلس قرار گرفتن فودکورت شامل 17 مجموعه غذایی معتبر با تنوع بسیار زیاد است که در برگیرنده کلیه ذائقه های غذایی میهمانان می باشد. در مجاورت سالن سینماست.

سینما اطلس مشهد

آدرس: بزرگراه شهید کلانتری ، میدان حافظ ، نبش کوشش 39 ، بزرگ بازار اطلس - ۳۳۰۰۱
 

پردیس سینمایی گلشن مشهد 

یکی دیگر از جدید ترین سالن های سینمایی مشهد که در سال 96 شروع به فعالیت کرده پردیس سینمایی گلشن است که در طبقه پنجم برج آرمیتاژ که خود از شیک ترین و لوکس ترین مراکز تجاری مشهد است واقع شده. این سینما دارای 4 سالن با ظرفیت های مختلف می باشد که امکانات صوتی و تصویری پخش فیلم ها در این سالن ها مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا ست. از بهترین سینماهایی که می توانید بروید پردیس سینمایی گلشن مشهد است که علاوه بر مجتمع تجاری شیک و انجام خرید های خود می توانید از کافی شاپ، فودکورت و انواع غذاهای باکیفیت آن استفاده کنید و از کنار هم بودن لذت ببرید.

سینما گلشن آرمیتاژ مشهد

آدرس: بلوار هفت تیر ، نبش هفت تیر ۸ ، برج آرمیتاژ ، طبقه ۵ - 05131905 داخلی 990

سینما هویزه مشهد

این سینما از سینما های قدیمی شهر مشهد است که در سال 90 بازسازی مجدد و در سال 91 دوباره افتتاح شد و اکنون یکی از شیک ترین و بزرگترین سالن های سینمای شهر مشهد است. این سینما فقط سینماست و هیچ واحد تجاری و اداری در آن وجود ندارد. هرچند اطراف محل قرار گیری آن مجتمع های تجاری و مراکز خرید زیادی قرار دارد. در این سینما 8 سالن با ظرفیت های مختلف وجود دارد. کیفیت صدا و تصویر نیز در این سینما با بهترین تجهیزات روز ارائه می شود. سینما هویزه دارای امکانات کامل و بسیار شیک و مدرن است که قابلیت پخش فیلم های سه بعدی را نیز دارد.

سینما هویزه مشهد

آدرس پردیس سینما هویزه مشهد : خیابان دانشگاه، نبش چهارراه گلستان ،پردیس سینما هویزه - ۰۵۱۳۸۴۳۷۵۷۶

سینما آفریقا مشهد

از سینما های بسیار قدیمی که در مشهد بوده و تمام پدران و مادران ما قطعا آن را می شناسند سینما آفریقا ست که در سال 50 با یک سالن بسیار بزرگ افتتاح شده است و تا قبل از بازسازی سینما هویزه به جرات از بهترین سالن های سینمای مشهد بوده است. یک سالن بزرگ برای نمایش و امکانات به روز و خوب برای  پخش فیلم های سینمایی در سینما آفریقا از مزیت های این سینما برای مراجعین است.

سینما آفریقا مشهد

آدرس سینما آفریقا مشهد : ضلع جنوب غربی میدان شریعتی ( میدان تقی آباد سابق) ،سینما آفریقا- ۰۵۱۳۸۵۹۷۴۵۴

سینما سیمرغ مشهد

یکی دیگر از سینماهای مشهد سینما سیمرغ است. این سینما که از قدیمی ترین سینماهای مشهد است در سال 77 شروع به کار کرده است با بازسازی و افتتاح مجدد در سال 96 امکانات خود را نیز به روز و مطابق با آخرین متد های روز کرده است. سینما سیمرغ مشهد دارای 5 سالن است که 3 تا از سالن های آن VIP هستند و به دلیل منطقه قرار گیری آن که به سایر سینماهای شهر دور است با استقبال زیادی از ساکنان قاسم آباد مشهد روبروست. سیستم های صدا و تصویر پیشرفته و نورپردازی عالی سینما و سالن های آن از مزیت های سینما سیمرغ مشهد است.

سینما سیمرغ مشهد

آدرس پردیس سینما سیمرغ مشهد : شهرک غرب (قاسم آباد) ، ضلع شمالی میدان مادر ،پردیس سینما سیمرغ - ۰۵۱۳۶۲۲۴۵۵۰

سینما پیروزی مشهد

سینما پیروزی از سینماهای خصوصی شهر مشهد است و تلاش کرده تا امکانات لازم را برای مراجعین فراهم کند. این سینما هرچند کوچک است ولی به دلیل تمیزی، دنج بودن و جای پارک راحت بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. سینما پیروزی دارای دو سالن برای پخش فیلم های سینمایی ست و مجهز به سیستم پخش دیجیتال است.

سینما پیروزی مشهد

آدرس سینما پیروزی مشهد : بلوار پیروزی، بین میدان حر و چهارراه کوثر ،سینما پیروزی-۰۵۱۳۸۸۳۲۵۸۷

سینما قدس مشهد

سینما قدس مشهد دو سالن برای نمایش فیلم ها دارد که امکانات صوتی و تصویری پخش فیلم ها در این سینما به نسبت سایرین در سطح متوسطی قرار دارد. و به دلیل پیشرفت و افتتاح سالن های جدید با استقبال کمتری نیز روبروست.

سینما قدس مشهد

آدرس سینما قدس مشهد : خیابان پاسداران (جم سابق)، جنب هتل جم ،سینما قدس - ۰۵۱۳۸۵۱۳۷۳۸

و در انتها امیدواریم از تماشای فیلم در هرکدام از سالن های سینمایی معرفی شده لذت ببرید و ان شاالله در آینده سالن های تئاتر شهر مشهد را نیز در سایت زواران معرفی خواهیم کرد.

 

نماد اعتماد الکترونیکی