باغ پرندگان مشهد

باغ پرندگان مشهد

باغ پرندگان مشهد

همانطور که قبلا بارها گفتیم مشهد مکان های تفریحی بسیار زیادی دارد و حتی اگر به قصد زیارت امام رضا (ع) به این شهر سفر کرده اید در زمان فراغت خود می توانید به این مراکز تفریحی در مشهد بروید و علاوه بر زیارت سیاحتی در شهر نیز بکنید.

باغ پرندگان مشهد یکی از مراکز گردشگری زیبا و محبوب در مشهد است. باغ پرندگان مشهد در سال 93 شروع به کار کرده است این باغ با مجوز دامپزشکی احداث شده، که شرایط استاندارد برای نگهداری پرندگان در آن لحاظ شده. و محل قرارگیری آن که در مجاورت مجتمع تجاری الماس شرق در مشهد می باشد باعث شده تا گردشگران زیادی به این باغ بروند و با یک تیر دو نشان بزنند و علاوه بر تفریح و بازدید از باغ پرندگان در مجتمع الماس شرق نیز چرخی بزنند و خرید کنند. که این ویژگی برای زائرانی که فرصت کمی برای گردش در مشهد و خرید سوغاتی در مشهد دارند اهمیت بیشتری پیدا می کند.

باغ پرندگان مشهد

محوطه باغ پرندگان در مشهد به زیبایی تمام طراحی و دیزاین شده که آن را تبدیل به باغی بسیار دیدنی در مشهد کرده تا در کنار نمایش انواع پرندگان کمیاب، ایرانی، آسیایی و آفریقایی جذابیت این باغ را افزایش دهد و تعداد زیادی از مسافران مشهد را به این باغ بکشاند. در این باغ بیش از 700 پرنده که بسیار خاص و کمیاب هستند نگهداری می شوند.

محوطه باغ پرندگان مشهد

باغ پرندگان مشهد

باغ پرندگان مشهد

برای اینکه خیالتان از اتفاقات احتمالی در این باغ راحت باشد تیم های متخصص پزشکی به صورت مستمر در باغ پرندگان مشهد حضور دارند تا موارد بهداشتی برای حضور گردشگران و زائران مشهد در باغ پرندگان مشهد کاملا رعایت شود.

باغ پرندگان در مشهد

اگر بدون ماشین به مشهد سفر کرده اید برای رفتن به باغ پرندگان مشهد نگران نباشید. می توانید از هتل در مشهد تا این باغ را به راحتی و با یک تاکسی طی کنید.

آدرس: مشهد، میدان خیام، منطقه گردشگری سپاد، جنب مجتمع الماس شرق

 
 

نماد اعتماد الکترونیکی