هتل های نزدیک حرم خیابان امام رضا مشهد

تاریخ انتشار: 1397/09/28

هتل های نزدیک حرم خیابان امام رضا مشهد

هتل های نزدیک به حرم امام رضا(ع) در خیابان امام رضا2 مشهد

خیابان امام رضا از سمت جنوب حرم، به حرم مطهر منتهی می شود و به دلیل نزدیک بودن به حرم امام رضا، هتل ها و هتل آپارتمان های واقع در این خیابان بسیار مورد استقبال مسافران مشهد بوده و در کمترین زمان ممکن توسط زائران مشهد رزرو و پر می شوند. خیابان امام رضا2 در فاصله بسیار کمی تا حرم مطهر امام رضا(ع) قرار دارد و حدودا از هرکدام از هتل ها و هتل آپارتمان های واقع در این خیابان مشهد، 5 دقیقه پیاده روی تا حرم دارید. در این مطلب سایت زواران چند تا از هتل های نزدیک حرم واقع در خیابان امام رضا2 که تمام آنها هتل های باکیفیت ستاره دار می باشند را معرفی می کنیم تا با چشم باز قدرت انتخاب هتل در مشهد را داشته باشید.

رزرو هتل در مشهد

هرکدام از هتل های این مطلب را انتخاب کنید می توانید با تماس با سایت زواران اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کرده و رزرو هتل در مشهد را انجام دهید. ارائه بهترین و مناسب ترین قیمت هتل های مشهد و همچنین بالاترین سطح از خدمات هتل های مشهد را از زواران بخواهید.

هتل سه ستاره ایران زمین مشهد

از هتل های ستاره دار در خیابان امام رضا2 هتل ایران زمین مشهد است. خدمات هتل ایران زمین مشهد بسیار عالی می باشد. فضای کلی هتل بسیار شیک و تمیز، اتاق ها بزرگ با چیدمان های زیبا و به روز است. غذا ها، دسرها و سالاد های هتل ایران زمین مشهد بسیار باکیفیت و لذیذ است و رضایت مشتریان سخت گیر مشهد را جلب می کند.کافی شاپ و رستوران بزرگ و شیک لابی بزرگ و مجلل هتل به همراه پرسنل مجرب سفر خاطره انگیزی در مشهد را برایتان رقم می زند.

آدرس هتل ایران زمین: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 2 - کوچه شهید حسنی

رزرو هتل ایران زمین مشهد

رزرو هتل ایران زمین مشهد

هتل چهار ستاره کیانا مشهد

در کنار هتل ایران زمین مشهد، هتل ستاره دار و باکیفیت دیگر با درجه 4ستاره در خیابان امام رضا2 مشهد، هتل کیانا مشهد است. امکانات عالی و کامل هتل کیانا مشهد باعث شده تا این هتل باکیفیت در مشهد همیشه مشتریان خاص خود را داشته باشد. هتل کیانا مشهد فضای بازی برای کودکان دارد که برای خانواده هایی که به همراه بچه های خود به مشهد می آیند بسیار مناسب است. همچنین فروشگاه شیک هتل کیانا مشهد خیال شما را بابت خرید سوغاتی در مشهد آسوده می کند. اتاق ها و واحدهای اقامتی هتل کیانا مشهد بسیار بزرگ و زیباست تمام امکانات لازم در سفر به مشهد را دارا می باشد.

آدرس هتل کیانا: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 2 - کوچه کربلا

رزرو هتل کیانا مشهد

رزرو هتل کیانا مشهد

هتل سه ستاره کیان مشهد

یکی دیگر از هتل های سه ستاره در خیابان امام رضا2، هتل کیان است. هتل کیان در مشهد از تاریخ شوع به فعالیتش تا کنون کارنامه بسیار موفقی در امر هتلداری و جلب رضایت مسافران مشهد از خود بجا گذاشته است. اتاق های بزرگ با امکانات کامل و غذاهای لذیذ و باکیفیت هتل کیان مشهد می تواند کوچکترین دلیل برای رزرو این هتل در مشهد باشد. خدمات و امکاناتی که در هتل کیان مشهد ارائه می شود منطبق بر آخرین متدهای روز هتلداری و گردشگری می باشد و سفر مشهد را برایتان ماندگار خواهد کرد.

آدرس هتل کیان: مشهد - خیابان امام رضا 2

رزرو هتل کیان مشهد

رزرو هتل کیان مشهد

هتل دو ستاره سقا مشهد

اکثر هتل های واقع در خیابان امام رضا2 مشهد، هتل های باکیفیت هستند که رزرو و اقامت در آنها در طول سفر به مشهد رضایت زائران عزیز را جلب می کند. نمونه ای از این هتل های باکیفیت، هتل دو ستاره سقا در مشهد است. هتل سقا مشهد با بازسازی صورت گرفته در سال 96 یکی از هتل های نوساز و نزدیک به حرم امام رضا می باشد که ویژگی های خاص آن مسافران زیادی را مجاب به اقامت در این هتل مشهد کرده است. چیدمان شیک اتاق ها به وسیله لوازم نو و به روز، پارکینگ اختصاصی، رستوران بزرگ، لابی زیبا در کنار فاصله بسیار کم هتل تا حرم تنها بخشی از مزیت ها و امکانات هتل سقا مشهد است.

آدرس هتل سقا: مشهد - امام رضا2 - کوچه کربلا - دانش شرقی - شهید حنایی12 - رجب زاده20 - کوچه ابو هادی

رزرو هتل سقا مشهد

رزرو هتل سقا مشهد

تاریخ انتشار : 1397/09/28

 

نماد اعتماد الکترونیکی