معرفی هتل آپارتمان مشهد نزدیک حرم

معرفی هتل آپارتمان مشهد نزدیک حرم

هتل آپارتمان خیابان امام رضا1 مشهد

همانطور که می دانید خیابان امام رضا مشهد از خیابان های اصلی منتهی به حرم امام رضا(ع) در شهر مشهد می باشد. خیابان امام رضا1 اولین خیابان این بلوار است که نزدیک ترین خیابان به حرم مطهر نیز می باشد. کاملا واضح است که مراکز اقامتی که در این کوچه قرار دارند بسیار مورد استقبال مشتاقان زیارت حرم مطهر مشهد قرار می گیرد. در ادامه ما دو تا از هتل آپارتمان های واقع در این خیابان را معرفی می کنیم.

هتل آپارتمان ملل مشهد

هتل آپارتمان سه ستاره ملل در مشهد، در خیابان امام رضا1 و بسیار نزدیک به حرم واقع شده است. از مشخصات بارز این هتل آپارتمان مشهد آثار تاریخی قرار گرفته در آن است که جلوه ویژه ای به هتل داده است. چیدمان وسایل سنتی و موزه سماور مکان جذابی برای سرگرمی و اوقات فراغت میهمانان ساکن در هتل آپارتمان ملل مشهد است. خدمات خانه داری روزانه، لاندری و خکشویی، کافی شاپ و امکانات کامل اتاق های هتل ملل مشهد باعث شده تا نزدیکی به حرم در این هتل تکمیل شود. پلن های اتاق هتل ملل مشهد اتاق دو نفره، آپارتمان یک خواب، آپارتمان دو خوابه و آپارتمان سه خوابه کانکت می باشد.

آدرس هتل آپارتمان ملل: مشهد - خیابان امام رضا 1

هتل آپارتمان ملل مشهد

هتل آپارتمان تمدن مشهد

هتل آپارتمان تمدن نیز از هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد است که با کمتر از 5 دقیقه پیاده روی می توانید به حرم مشرف شوید. پرسنل و کارکنان هتل آپارتمان تمدن مشهد همگی آموزش دیده و مجرب هستند که باعث می شود میزبانی از مسافران مشهد را به نحو احسن انجام دهند. هتل تمدن مشهد کیفیت مناسبی دارد و امکانات کافی برای سفر به مشهد را در اختیارتان قرار خواهد داد. اتاق های 2، 3، 4 و 5 تخته هتل آپارتمان تمدن مشهد پذیرای شما در شهر مشهد خواهد بود.

آدرس هتل آپارتمان تمدن: مشهد - خیابان امام رضا 1 - کوچه نخود بریزها - جنب هتل ملل

هتل آپارتمان تمدن مشهد

رزرو هتل آپارتمان نزدیک حرم در مشهد

سایت زواران همراه همیشگی مسافران مشهد بوده و برای رفاه حال شما عزیزان ابتدا بودجه و خواسته شما را درنظر میگیریم. برای رزرو هتل های معرفی شده در این مطلب و سایر هتل های مشهد با سایت زواران تماس بگیرید.

 

نماد اعتماد الکترونیکی