هتل های خیابان امام رضا مشهد

هتل های خیابان امام رضا مشهد

هتل های نزدیک حرم مشهد

در مشهد چهار خیابان اصلی منتهی به حرم امام رضا(ع) وجود دارد. یکی از این خیابان ها خیابان امام رضا ست. به دلیل سفر تعداد زیادی از هموطنان عزیز به شهر مقدس مشهد که دلیل اکثر آنها زیارت امام رضا(ع) می باشد. هتل ها و هتل آپارتمان های زیادی در اطراف حرم و در همین خیابان های منتهی به حرم ساخته شده است که هرکدام درجه، کیفیت و قیمت خاص خود را دارند و هرکدام متناسب با شرایط مسافران مشهد می باشد. خیابان امام رضا8 در مشهد از خیابان هایی ست که بسیار به حرم مطهر نزدیک است و تعداد مراکز اقامتی آن نیز بسیار زیاد است. در این مطلب تعدادی از بهترین و مناسب ترین مراکز اقامتی واقع در خیابان امام رضا8 را معرفی میکنیم.

هتل آپارتمان کنعان مشهد

هتل آپارتمان کنعان مشهد را می توان یکی از باکیفیت ترین هتل آپارتمان های واقع در خیابان امام رضا8 معرفی کرد. از هتل کنعان مشهد تا حرم امام رضا حدود 10 دقیقه پیاده روی دارید. کیفیت غذای هتل آپارتمان کنعان مشهد بسیار بالاست و با طبخ برنج ایرانی رضایت مسافران مشهد را جلب نموده است. اتاق های هتل آپارتمان کنعان مشهد خواب دار هستند و اتاق های بزرگ و نورگیر هتل کنعان مناسب برای اقامت های طولانی شما در شهر مشهد می باشد.

آدرس هتل آپارتمان کنعان: مشهد - خیابان امام رضا 8 - امام رضا 8 - کوچه شهید ربیعی کوچه صاحب نهم

هتل آپارتمان کنعان مشهد

هتل آپارتمان آنا مشهد

از دیگر هتل آپارتمان های باکیفیت خیابان امام رضا8 مشهد هتل آپارتمان آنا مشهد است. بعضی از واحدهای اقامتی هتل آنا مشهد خواب دار هستند و همه اتاق ها مجهز به اجاق گاز می باشد. هتل آپارتمان آنا مشهد امکانات مناسب و کافی برای اقامت در مشهد را به شما ارائه می دهد. هتل آپارتمان آنا تمیز و مرتب است که نتیجه بازسازی هتل آنا مشهد در سال 96 می باشد. با انتخاب هتل آپارتمان آنا هزینه کمتری برای اقامت در مشهد پرداخت می کنید ولی خدمات کافی و مناسبی دریافت می کنید.

آدرس هتل آپارتمان آنا: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - رجبزاده 10

هتل آپارتمان آنا مشهد

هتل سه ستاره نسیم مشهد

از هتل های ستاره دار باکیفیت و نزدیک به حرم در خیابان امام رضا8 مشهد، هتل سه ستاره نسیم است. هتل سه ستاره نسیم در سال 97 شروع به کار کرده و پرسنل و کارکنان بسیار حرفه ای برای میزبانی از مسافران مشهد را بکار گرفته است. برخی از اتاق های این هتل دارای وان و جکوزی می باشند و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به انتخاب شما در اتاق ها قرار دارد. غذاهای ارائه شده در رستوران هتل نسیم مشهد منوی بوفه می باشند و دارای کیفیت و تنوع بالایی ست.

آدرس هتل نسیم: مشهد امام رضا8 چهاراه دوم سمت چپ هتل نسیم

هتل نسیم مشهد

هتل آپارتمان کاویان مشهد

هتل آپارتمان کاویان از هتل آپارتمان های با تجربه و درخشان در خیابان امام رضا8 مشهد است. این هتل آپارتمان برای جلب رضایت مسافران مشهد به تازگی مورد تجهیز و بازسازی قرار گرفته است. بعد از بازسازی هتل کاویان مشهد بیشتر از گذشته امکانات و خدمات مناسب به مسافران مشهد ارائه داده است. بعضی از آپارتمان های واقع در این هتل آپارتمان خوابدار هستند و همه اتاق های آن تمیز و مرتب می باشد. امکانات کامل هتلی را با قیمت بسیار مناسب می توانید در هتل آپارتمان کاویان مشهد دریافت کنید.

آدرس هتل آپارتمان کاویان: مشهد امام رضا8 چهاراه اول

هتل آپارتمان کاویان مشهد

هتل آپارتمان رسالت مشهد

هتل آپارتمان رسالت مشهد در سال 92 شروع به کار کرده است. نما، فضای داخلی، چیدمان و دیزاین هتل آپارتمان رسالت به جرات می توان گفت فراتر از یک هتل آپارتمان است. هتل آپارتمان رسالت خدماتش در حد هتل های سه ستاره باکیفیت است. کافی شاپ و رستوران مدرن و شیک در هتل آپارتمان رسالت مشهد با بهترین غذاها و نوشیدنی ها در خدمت مسافران مشهد می باشد. اینترنت رایگان، خدمات مخصوص معلولین، ترانسفر و بسیاری دیگر از خدمات هتل آپارتمان رسالت مشهد است.

آدرس هتل آپارتمان رسالت: مشهد خیابان امام رضا -امام رضا 8 چهاراه دوم سمت چپ

هتل آپارتمان رسالت مشهد

رزرو هتل های نزدیک حرم در مشهد

برای انتخاب یک مکان اقامتی با کیفیت برای سفر به مشهد می توانید بدون نگرانی و دغدغه به سایت زواران زنگ بزنید و با بازگو کردن شرایط و خواسته های خود هتل های معرفی شده در این مطلب یا سایر هتل های مشهد را رزرو کنید.

رزرو هتل های مشهد

 


 

نماد اعتماد الکترونیکی