قیمت هتل های مشهد در تعطیلات نیمه خرداد

تاریخ انتشار: 1398/03/09

قیمت هتل های مشهد در تعطیلات نیمه خرداد

هتل مشهد در خرداد

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما مسلمانان عزیز در ماه مبارک رمضان، پیشاپیش عید سعید فطر را خدمت شما عزیزان تبریک عرض می کنیم. حدود یک هفته تا عید فطر زمان باقیمانده است. به دلیل مصادف شدن عید فطر امسال با رحلت جانگداز بنیانگذار جمهوری اسلامی، آیت الله خمینی و تعطیلات نیمه خرداد، تعداد روزهای تعطیل متوالی افزایش یافته و بالطبع هموطنان عزیز با فراغت از کار و تحصیل فرزندان با خیال آسوده تر و مدت طولانی تر به مشهد سفر می کنند. اگر هنوز اقدام به رزرو هتل نکردید پیشنهاد می کنیم هرچه سریع تر با زواران تماس گرفته و رزرو هتل در مشهد را انجام دهید زیرا به دلیل این تعطیلات متوالی، ظرفیت هتل های مشهد در نیمه خرداد رو به تکمیل می باشند. برای آسایش خیال زائران عزیز قیمت هتل آپارتمان های ارزان در مشهد را برای عید فطر و تعطیلات نیمه خرداد بیان خواهیم کرد.

هتل آپارتمان ادمان مشهد

هتل آپارتمان ادمان در مشهد با افتتاح در سال 90 یکی از هتل آپارتمان های تمیز و مرتب واقع در خیابان امام رضا مشهد می باشد. این هتل آپارتمان 5 طبقه، 24 واحد اقامتی 2 و 3 تخته و اتاق های خواب دار 4 و 5 تخته را شامل می شود. هتل ادمان مشهد همچنین از هتل آپارتمان های نزدیک حرم مطهر است که حدودا با 20 دقیقه حتی کمتر پیاده روی می توانید به حرم مشرف شوید. هتل آپارتمان ادمان مشهد از هتل ارزان در مشهد محسوب می شود.

قیمت هتل آپارتمان ادمان مشهد در نیمه خرداد و عید فطر نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان ادمان : مشهد - خیابان امام رضا - نبش امام رضا 19

هتل آپارتمان ادمان مشهد

هتل آپارتمان ممتاز رضا مشهد

از دیگر هتل آپارتمان های قیمت مناسب مشهد می توان به هتل آپارتمان ممتاز رضا در خیابان امام رضا23 مشهد اشاره کرد. هتل ممتاز رضا در مشهد با خدمات کافی و مناسب برای اقامت در مشهد و پرسنل مجرب و مودب خود در تمامی ایام سال آماده میزبانی از مسافران مشهد می باشد. هتل آپارتمان ممتاز رضا در فاصله نسبتا خوبی تا حرم امام رضا قرار دارد و حدود 20 تا 25 دقیقه پیاده روی تا حرم دارد.

قیمت هتل آپارتمان ممتاز رضا برای تعطیلات خرداد ماه و عید سعید فطر در مشهد نفری 70.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان ممتاز رضا: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 23

هتل آپارتمان ممتاز رضا مشهد

هتل آپارتمان حجاب مشهد

هتل آپارتمان حجاب در مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم مطهر امام رضا(ع) است که با حدود 10 دقیقه پیاده روی می توانید به زیارت امام رضا بروید. هتل حجاب مشهد همچنین قیمت بسیار مناسب و منصفانه ای را نسبت به خدمات و امکاناتش دارد. هتل حجاب مشهد دارای 80 نفر ظرفیت می باشد و 16 واحد اقامتی با تجهیزات کافی برای اقامت خاطره انگیز در مشهد را دارا می باشند.

قیمت هتل آپارتمان حجاب مشهد برای تعطیلات نیمه خرداد و تعطیلات عید فطر نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان حجاب: مشهد - خیابان امام رضا 5 - انتهای چهنو 10

هتل آپارتمان حجاب مشهد

رزرو هتل در مشهد برای نیمه خرداد

هرساله در نیمه خرداد به دلیل تعطیلات متوالی، شاهد تعداد زیادی از مشتاقان زیارت امام رضا(ع) هستیم که به شهر مقدس مشهد سفر می کنند. در سال 98 علاوه بر تعطیلات هرساله، تعطیلات عید سعید فطر نیز بر این تعطیلات نیمه خرداد ماه افزوده شده و هموطنان عزیز نیز با فراغ بال اقدام به سفر مشهد می کنند. برای رزرو هتل های مشهد در تعطیلات عید فطر و نیمه خرداد با سایت زواران تماس بگیرید و هتل مورد نظرتان را با مناسب ترین قیمت رزرو کنید.  

رزرو هتل های مشهد برای تعطیلات نیمه خرداد : 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/03/09


 

نماد اعتماد الکترونیکی