قیمت هتل آپارتمان های مشهد در شهادت امام رضا(ع)

تاریخ انتشار: 1398/07/28

قیمت هتل آپارتمان های مشهد در شهادت امام رضا(ع)

شهادت امام رضا در مشهد

هرچند در تمامی روزهای سال شهر مشهد مملو از مسافرانی ست که به عشق زیارت امام رضا(ع) به این شهر مقدس آمده اند. اما هوای زیارت در ولادت و شهادت امام رضا (ع) بیش از پیش به سر مسلمانان می زند و آنها را از راه های دور و نزدیک حتی برای مدت کوتاهی هم که شده به شهر مقدس مشهد می کشاند. روز شهادت امام رضا(ع) طبق قول مشهور آخرین روز ماه صفر و یا روز ۲۹ صفر است که اکنون در آستانه این روز غمبار هستیم. شهر مشهد در شهادت امام رضا و البته روزها نزدیک به شهادت آن امام همام سیاه پوش می باشد. اگر می خواهید در این روز بزرگ در حرم آن حضرت باشید بهتر است رزرو هتل در مشهد را هرچه زودتر انجام دهید. قیمت رزرو تعدادی از هتل آپارتمان ها در مشهد را در ادامه سایت زواران می خوانید.

هتل آپارتمان مهتاب مشهد

هتل آپارتمان مهتاب در مشهد از سال 94 افتتاح شده است و در خیابان امام رضا5 که از خیابان های نزدیک به حرم  و البته یکی از خیابان های محبوب برای رزرو توسط مسافران مشهد است، قرار گرفته است. فضای آرام و دنج هتل آپارتمان مهتاب مشهد شما را از دغدغه و هیاهوی شهر دور می کند تا با خیال راحت به استراحت بپردازید.

قیمت هتل آپارتمان مهتاب برای ایام شهادت امام رضا(ع) نفری 140.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان مهتاب مشهد: امام رضا 5  - چهنو 3 - بن بست دوم سمت راست

هتل آپارتمان مهتاب مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان هومن از هتل آپارتمان های خوب مشهد است که ویژگی ها و نقاط قوت بسیار زیادی دارد. در اولین قدم نوساز بودن هتل آپارتمان هومن جلب توجه می کند که از سال 96 آغاز بکار کرده است. جالب است بدانید هتل آپارتمان هومن در مشهد کیفیت و خدمات در حد هتل های دو ستاره دارد. نکته قوت بعدی فاصله کوتاهش تا حرم مطهر امام رضا(ع) می باشد.

قیمت هتل آپارتمان هومن مشهد 3تا8 آبان ماه نفری 150.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هومن : مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان سبز طلایی مشهد

هتل آپارتمان سبز طلایی مشهد در فاصله 10 دقیقه ای نسبت به حرم مطهر واقع شده است و به همین دلیل بسیار مورد استقبال مسافران مشهد قرار گرفته است. هتل آپارتمان سبزطلایی در مشهد امکانات و خدمات مورد نیازتان در سفر و اقامت در مشهد را برایتان مهیا می کند و می توانید با خیال آسوده به مشهد بیایید.

قیمت هتل آپارتمان سبز طلایی مشهد برای شهادت امام رضا نفری 150.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان سبزطلایی : مشهد - ضلع جنوبی باز رضا- شیخ طوسی 11- رجب زاده 16

هتل آپارتمان سبز طلایی مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/07/28


 

نماد اعتماد الکترونیکی