قیمت رزرو هتل های مشهد در شهادت امام رضا

تاریخ انتشار: 1398/07/29

قیمت رزرو هتل های مشهد در شهادت امام رضا

رزرو هتل در مشهد برای شهادت امام رضا(ع)

حضور هیئت هـای مذهبی سراسر کشور در مشهد و تجمع بزرگ عزاداران شهادت علی ابن موسی الرضا (ع) همه ساله صحنه هـای باشکوهی را در مشهد بـه تصویر می کشد. این حضور عزاداران در مشهد کـه با آیین هـای گوناگون همراه است، بـه ثبت ملی رسیده است. برپایی تعزیه خوانی در حوالی حرم مطهر در مشهد، پخش نذری عزاداران ، حضور جوانان و نوجوانان در دسته هـای عزاداری و برگزاری نماز جماعت با حضور انبوه جمعیت عزادار در مشهد را می توان از مراسم های ویژه شهادت امام رضا در شهر مقدس مشهد دانست. برای دانستن قیمت هتل ها و هتل آپارتمان های شهر مشهد با سایت زواران تماس بگیرید و البته ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

هتل کارن مشهد

هتل دو ستاره کارن مشهد از هتل های مدرن و خوب می باشد که در خیابان امام رضا مشهد واقع شده است. با اقامت در هتل کارن مشهد کمتر از 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر امام رضا دارید و در ایامی مانند شهادت امام رضا(ع) می توانید به آسانی به زیارت امام رضا بروید. فضای بزرگ و دلباز هتل کارن در مشهد با اتاق های زیبا و چیدمان های شیک آماده میزبانی از زائران گرانقدر می باشد.

قیمت هتل کارن مشهد برای 2تا8 آبان نفری 230.000 تومان است.

آدرس هتل کارن مشهد: خیابان امام رضا - امام رضا 8 - نبش رجب زاده 3

هتل کارن مشهد

هتل محلات مشهد

محلات را با اینکه در دسته زائرسراهای شهر مشهد قرار می دهند با اینحال خدمات و کیفیت فوق العاده بالایی دارد که با هتل های سه ستاره مشهد برابری می کند. هتل محلات در مشهد بزرگ، تمیز، مرتب و دارای غذاهای باکیفیت و متنوع می باشد. اتاق های هتل محلات مشهد بزرگ و دلباز هستند و تجهیزات عالی برای اقامت در مشهد را برایتان فراهم می کنند.

قیمت منوی انتخابی هتل محلات مشهد از 4تا8 آبان ماه نفری 170.000 تومان می باشد.

قیمت منوی بوفه هتل محلات در مشهد برای 4تا8 آبان نفری 190.000 تومان است.

آدرس هتل محلات: مشهد - خیابان امام رضا -نبش سرشور 26

هتل محلات مشهد

هتل آپارتمان سارینا مشهد

هتل آپارتمان سارینا در مشهد از هتل آپارتمان های خوب مشهد است که در فاصله بسیار کوتاهی تا حرم مطهر قرار دارد. رستوران، کافی شاپ، لاندری، منوی صبحانه بوفه و ناهار و شام انتخابی، اینترنت، پارکینگ، سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی و... از امکانات هتل آپارتمان سارینا مشهد می باشد. وسایل بکار رفته در هتل آپارتمان سارینا در مشهد جدید و مدرن هستند.

قیمت هتل آپارتمان سارینا مشهد برای شهادت امام رضا در مشهد نفری 140.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان سارینا: مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3

هتل آپارتمان سارینا مشهد

تاریخ انتشار : 1398/07/29


 

نماد اعتماد الکترونیکی