قیمت هتل های مشهد برای شهادت امام حسن عسکری (ع)

تاریخ انتشار: 1398/08/13

قیمت هتل های مشهد برای شهادت امام حسن عسکری (ع)

قیمت هتل در مشهد در شهادت امام حسن عسکری (ع)

شهر مشهد در روز شهادت امام یازدهم شیعیان سراسر سیاه پوش و غرق در ماتم می شود. مسلمانان زیادی از سرتاسر کشور عزیزمان برای عرض تسلیت به امام رضا (ع) و امام عصر (عج) به مشهد مقدس سفر می کنند. حرم مطهر امام رضا (ع) در این روز میزبان خیل زیادی از مسلمانان است. برنامه ها و سخنرانی هایی مخصوص سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) در بارگاه منور امام رضا(ع) اجرا می شود. تعطیلی رسمی این روز مزید بر علت شده تا تعداد مسافران رو به افزایش باشد. قیمت تعدادی از هتل آپارتمان ها و هتل های مشهد برای رزرو در تاریخ 14 تا 16 آبان را در ادامه این مطلب زواران بخوانید.

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان هومن در مشهد از هتل های نوساز مشهد است که از سال 96 کار خود را آغاز کرده است. فضای داخلی هتل آپارتمان هومن مشهد تمیز و مرتب می باشد. امکانات و خدمات هتل آپارتمان هومن در حد هتل های دو و سه ستاره است که خیال مسافران را بابت اقامت در مشهد آسوده می کند. فاصله کوتاه هتل هومن مشهد تا حرم مطهر نیز از ویژگی های مهم این هتل آپارتمان مشهد می باشد.

قیمت هتل آپارتمان هومن مشهد برای شهادت امام حسن عسکری (ع) نفری 100.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هومن: مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل دیبا مشهد

هتل یک ستاره دیبا مشهد در خیابان امام رضا8 قرار گرفته است. هتل دیبا مشهد از هتل های باسابقه و با تجربه در مشهد می باشد که در مشهد 20 سال قدمت دارد. هتل دیبا مشهد در سال 95 بازسازی شده و با بازسازی انجام شده امکانات و خدمات هتل دیبا مشهد به روز و جدید گشته است. قیمت هتل دیبا در مشهد به نسبت خدمات و امکاناتش همیشه بسیار مناسب بوده است.

قیمت هتل دیبا مشهد در شهادت امام حسن عسکری(ع) نفری 80.000 تومان می باشد.

آدرس هتل دیبا : مشهد - امام رضای 8 - نبش چهارراه دوم

هتل دیبا مشهد

واحد اقامتی رنگین کمان مشهد

مهمانپذیر رنگین کمان در مشهد را می توان واحد اقامتی مطلوب برای اقامت چند روزه در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) دانست. فاصله کوتاه پیاده روی تا حرم امام رضا(ع) سبب سهولت دسترسی به حرم و زیارت امام رضا(ع) شده است. امکانات و تجهیزاتی که برای سفر به مشهد ضروری می باشد در مهمانپذیر رنگین کمان مشهد ارائه می شود.

قیمت واحد اقامتی رنگین کمان مشهد در تاریخ شهادت امام حسن عسکری(ع) نفری 80.000 تومان است.

آدرس واحد اقامتی رنگین کمان: مشهد - خیابان امام رضا 8 - چهارراه سوم

واحد اقامتی رنگین کمان مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/08/13


 

نماد اعتماد الکترونیکی