تخفیف هتل های مشهد در آذر

تاریخ انتشار: 1398/09/14

تخفیف هتل های مشهد در آذر

تخفیف های ویژه هتل در مشهد برای آذر

اگر برای سفر به مشهد منتظر فرصت مناسب هستید، قطعا یکی از بهترین فرصت ها، آفرهای اعلامی هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد می باشد. همانطور که می دانید تعداد زیادی از هموطنانمان با بودجه و توان مالی متفاوت، به مشهد سفر می کنند. به همین دلیل ماه های خلوت سال و تخفیف هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد در این ایام می تواند به صرفه جویی در هزینه های سفر مشهد کمک شایانی کند. تعدادی از هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد در آذرماه98 آفرهای بسیار خوبی ارائه کرده اند که می توانید در ادامه این مطلب سایت زواران بخوانید.

آفرهای هتل های نزدیک حرم مشهد برای آذر98

هتل علمدار مشهد

هتل علمدار در مشهد از هتل هایی با درجه دو ستاره در نزدیک حرم مطهر امام رضا(ع) مشهد است. هتل علمدار مشهد فضای دلباز و بسیار مناسبی برای اقامت مسافران مشهد دارد. هتل دو ستاره علمدار مشهد سال 98 آغاز بکار کرده و بسیار تمیز می باشد که تمامی وسایل و تجهیزات داخلی آن جدید هستند.

قیمت استثنایی هتل علمدار مشهد با تخفیف در آذرماه نفری 100.000 تومان می باشد.

آدرس هتل علمدار مشهد : امام رضا 5 - چهنو 6

هتل علمدار مشهد

هتل هفت آسمان مشهد

هتل سه ستاره هفت آسمان در مشهد با فاصله ای حدود یک ربع پیاده روی نسبت به حرم مطهر قرار گرفته است. هتل هفت آسمان مشهد هتلی نسبتا نوساز است که خدمات و امکانات بسیار خوبی به زائران مشهد ارائه می دهد. منوی بوفه و کیفیت خوب غذایی در هتل هفت آسمان مشهد از مزایای این هتل می باشد.

تخفیف ویژه هتل هفت آسمان مشهد برای رزروهای آذر نفری 95.000 تومان است.

آدرس هتل هفت آسمان : مشهد - خیابان امام رضا - دانش غربی 2/1 - مقابل سرشور 40

هتل هفت آسمان مشهد

هتل دیبا مشهد

هتل یک ستاره دیبا در مشهد از هتل هایی با سابقه بالا در مشهد مشهد است که از سال 78 آغاز به کار کرده و در سال 95 نیز مورد بازسازی قرار گرفته است. امکانات، خدمات و تجهیزاتی که در هتل دیبا مشهد برای مسافران فراهم شده، انتظارات مسافران مشهد را براورده کرده و محیطی کاملا مناسب برای اقامت در مشهد مقدس است.

قیمت هتل دیبا مشهد با تخفیف فوق العاده در آذر98 نفری 70.000 تومان می باشد.

آدرس هتل دیبا : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضای 8 - نبش چهارراه دوم

هتل دیبا مشهد

هتل آپارتمان وطن مشهد

هتل آپارتمان وطن در مشهد یکی از بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم می باشد. نظم و ترتیب حاکم بر هتل آپارتمان وطن مشهد از خصوصیات ویژه این هتل آپارتمان است. نوسازی هتل آپارتمان وطن مشهد و نزدیک بودن به حرم مطهر امام رضا(ع) محبوبیت هتل آپارتمان وطن را نزد مسافران مشهد دو چندان کرده است.

آفر عالی هتل آپارتمان وطن مشهد برای رزروهای آذر نفری 70.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان وطن : مشهد - امام رضا 5 - چهنو3

هتل آپارتمان وطن مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/09/14

 

نماد اعتماد الکترونیکی