باغ پرندگان مشهد

 

باغ پرندگان مشهد

 

 


باغ پرندگان مشهد اولین و بزرگترین در نوع خود، در شرق کشور می باشد و در مجتمع تجاری تفریحی سپاد قرار گرفته است. این مرکز در سال 1393 در مجاورت مجتمع الماس شرق احداث گردید. و محلی جهت نمایش انواع پرندگان کمیاب، ایرانی، آسیایی و آفریقایی است. این پارک پذیرای حجم قابل توجهی از مسافرین تورهای مشهد و همچنین گردشگران محلی است. جذابیت پرندگان و فضای طبیعی ایجاد شده در این پارک مسافران و زائران زیادی را مجذوب خود کرده و یکی از مراکز مهم جذب گردشگر در مشهد است.
این باغ مجموعه ای از زیباترین پرنده ها را در خود گرد آورده و در حال حاضر بیش از 700 پرنده در این مجموعه نگهداری می شوند که نمایی فوق العاده زیبا از طبیعت و قدرت پروردگار را به رخ بازدیدکنندگان می کشانند.
 وجود پل های چوبی، خیابان های سنگ فرش، پوشش گیاهی فوق العاده، آبشارهای مصنوعی همه و همه مجموعه ای از جذابیت ها و زیبایی ها را موجب شده و توانسته به بهترین شکل به جذب مسافرین تورهای مشهد منجر شود.

 

باغ پرندگان مشهد

باغ پرندگان مشهد
 

رزرو هتل های مشهد

هتل های مشهد قیمت ها
رزرو اینترنتی هتل های مشهد
آفر های ویژه هتل های مشهد
کانال تلگرام زواران


لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

چرا زواران؟

زوران تنها سیستم رزوراسیونی می باشد که در آن مسافران عزیز می توانند با پرداخت حق رزرو حدود یک شب، تمام مدت اقامت خود را رزرو نمایند.

با ارائه تاییده رزرو هتل (واچر) دریافتی از سایت زواران به شرکت های گردشگری و توریستی طرف قرارداد زواران می توانید از تخفیفات ویژه و خدمات اختصاصی مشترکین زواران بهره بگیرید.

همچنین وب سایت زواران مزین به نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران می باشد.برای مشاهده جزئیات نماد اعتماد الکترونیکی به بالای صفحه مراجعه کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد هتل ها و اقامتگاه ها

منتظر نظرات سازنده شما در مورد هتل ها و اقامتگاه ها هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از هتل ها نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.

شماره تماس رزرواسیون:
05138211556
05138210387
09398542557
09368566206

تماس در ساعات اداری:
1008088(0519) ده خط

مدیریت سایت زواران:
09158088089

سرویس های ما

#

بالاترین کیفیت کیفیت برتر هتل ها

گروه گردشگری زواران سعی بر انتخاب با کیفیت ترین و مناسب ترین هتل های شهر مشهد مقدس را برای رفاه زواران عزیز دارد...

#

قیمت مناسب قیمت های ایده آل هتل ها

در کنار کیفیت مناسب و بالای هتل ها و هتل آپارتمان ها سعی بر رعایت حقوق زائرین محترم شده و قیمت های اقامت تا حد امکان کاهش یافته است...

#

تخفیفات ویژه تخفیف های دوره ای و اختصاصی

گروه گردشگری زواران طی رایزنی با هتل ها و هتل آپارتمان ها به صورت دوره ای تخفیفات ویژه در رزروها اعمال می کند...

#

اقامتی آسودهبا خیال راحت سفر کنید

اطمینان از محل اقامت قبل از سفر باعث آسودگی خاطر و اطمینان می گردد، اقامت خود در مشهد مقدس را به گروه گردشگری زواران بسپارید...