قیمت هتل های مشهد برای شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

تاریخ انتشار: 1398/10/22

قیمت هتل های مشهد برای شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

قیمت هتل های مشهد در شهادت حضرت فاطمه(س)

تاریخ شهادت حضرت زهرا(س) به سه روایت اصلی نقل شده است. یکی از روایات مصادف با 1 تا 3 جمادی الثانی می باشد که بیشتر مورد تاکید است. این تاریخ امسال در 9 بهمن ماه قرار می گیرد و به دلیل تعطیلی رسمی تعداد زیادی از هموطنان عزیز را به مشهد می کشاند تا با حضور در حرم مطهر امام رضا(ع) به عزاداری بپردازند. اگر قصد سفر به مشهد مقدس را در تاریخ 7تا11 بهمن مصادف با شهادت حضرت زهرا(س) دارید. ادامه مطلب زواران را بخوانید و با قیمت تعدادی از هتل های نزدیک به حرم در مشهد آشنا شوید.

هتل هلیا مشهد

هتل سه ستاره هلیا مشهد در فاصله کمتر از 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر امام رضا(ع) قرار دارد. هتل هلیا در مشهد موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد. پارکینگ اختصاصی، رستوران، کافی شاپ، روم سرویس و صندوق امانات گوشه ای از خدمات و امکانات هتل هلیا مشهد است. لابی و فضای داخلی هتل هلیا مشهد دلباز و بزرگ می باشد.

قیمت هتل سه ستاره هلیا مشهد برای 7تا11 بهمن نفری 100.000 تومان است.

آدرس هتل هلیا : مشهد - خیابان امام رضا 8

هتل هلیا مشهد

هتل ابریشم مشهد

هتل ابریشم مشهد با درجه 2ستاره در نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع) آماده میزبانی از زائران عزیز مشهد می باشد. لابی و فضای داخلی هتل ابریشم در مشهد دلباز و بزرگ است و اتاق های واقع در هتل دو ستاره ابریشم مشهد نیز دارای فضای دلنشینی می باشند. محیط هتل ابریشم مشهد دنج و آرام بوده و برای اقامت در جوار حرم امام رضا(ع) بسیار عالیست.

قیمت هتل ابریشم مشهد در 7تا11 بهمن ماه نفری 95.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ابریشم : مشهد - امام رضا2 - کوچه کربلا

هتل ابریشم مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد

با اینکه هتل آپارتمان هومن مشهد در دسته هتل آپارتمان های مشهد قرار می گیرد با اینحال خدمات و امکانات خوب در حد هتل های دو ستاره مشهد را ارائه می دهد. هتل آپارتمان هومن مشهد در سال 96 افتتاح شده و هتلی نوساز و تمیز است که چیدمان های شیک و مرتبی دارد. کیفیت غذایی خوب و فاصله 5 دقیقه ای هتل هومن مشهد تا حرم مطهر از دلایل محبوبیت هتل آپارتمان هومن در مشهد است.

قیمت هتل آپارتمان هومن مشهد برای رزروهای 7تا11 بهمن نفری 80.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان هومن : مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/10/22


 

نماد اعتماد الکترونیکی