قیمت هتل های مشهد قبل از شهادت حضرت فاطمه(س)

تاریخ انتشار: 1398/10/29

قیمت هتل های مشهد قبل از شهادت حضرت فاطمه(س)

قیمت هتل در مشهد برای 1تا7 بهمن

در بهمن ماه امسال دو تعطیلی مهم پیش رو داریم که همانند همیشه در این تعطیلات سفر به مشهد رونق گرفته و هتل های نزدیک حرم مشهد میزبان تعداد زیادی از زائران عزیز مشهد می شوند. یکی از تعطیلات بهمن ماه شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) می باشد که مصادف با 9 بهمن می باشد. قبل از تعطیلی شهادت حضرت فاطمه و در تاریخ 1تا7 بهمن ماه هتل ها قیمت های بسیار خوبی را ارائه می دهند که در ادامه سایت زواران با قیمت تعدادی از آنها آشنا می شوید.

هتل صادقیه توس مشهد

هتل یک ستاره صادقیه توس از هتل های باتجربه و قدیمی شهر مشهد می باشد. هتل صادقیه توس از سال 84 افتتاح شده و تاکنون حدود 14 سال میزبان مسافران مشهد بوده است. هتل صادقیه توس در سال 93 بازسازی شده و لوازم و تجهیزات داخلی آن نوسازی و بهبود بخشیده شده است. کافی شاپ و رستوران روباز هتل صادقیه در مشهد با چشم انداز حرم مطهر رضوی بسیار زیبا و چشم نواز می باشد.

قیمت هتل صادقیه توس برای 1تا7 بهمن نفری 120.000 تومان است.

آدرس هتل صادقیه توس: مشهد - خیابان امام رضا - خیابان خسروی - اندرزگو 12 - کوچه خامنه ای

هتل صادقیه توس

هتل نگین مشهد

هتل نگین در مشهد با درجه سه ستاره در نزدیکی حرم مطهر امام رضا (ع) قرار گرفته است. قرار گیری هتل نگین مشهد در یکی از خیابان های تاریخی شهر مشهد، سبب شده رزرو هتل نگین در مشهد هم فال باشد هم تماشا. امکانات و خدمات مطلوب و مناسب برای اقامت در مشهد توسط هتل نگین مشهد به زائران مشهد ارائه می شود.

قیمت هتل نگین مشهد در اوایل بهمن ماه نفری 60.000 تومان است.

آدرس هتل نگین مشهد : میدان طبرسی - خیابان نوغان

هتل نگین مشهد

هتل آفاق مشهد

هتل سه ستاره آفاق مشهد از نظر موقعیتی روبروی باغ نادری مشهد که از جاذبه های تاریخی و گردشگری مشهد می باشد، قرار گرفته است. محل قرارگیری هتل آفاق در مشهد باعث شده آب و هوای مطلوب و منظره ای دلچسب داشته باشد. هتل آفاق مشهد در سال 93 بازسازی شده و تجهیزات، خدمات و امکاناتش را هم گام با استانداردهای روز هتلداری کرده است.

قیمت هتل سه ستاره آفاق مشهد در اول تا هفتم بهمن98 نفری 105.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آفاق مشهد: چهار راه شهدا- خیابان شیرازی17

هتل آفاق مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/10/29


 

نماد اعتماد الکترونیکی