قیمت هتل های مشهد در شهادت حضرت فاطمه(س)

تاریخ انتشار: 1398/11/01

قیمت هتل های مشهد در شهادت حضرت فاطمه(س)

قیمت هتل های مشهد برای شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

یکی از تعطیلات مهم در بهمن ماه98 ، شهادت حضرت فاطمه (س) می باشد که در تاریخ 9 بهمن است. پس از این مناسبت تاریخ 22 بهمن تعطیلی رسمی ست که مسافران زیادی در این تعطیلات به مشهد سفر می کنند. برای سفر به مشهد در تاریخ 7تا11 بهمن ماه ابتدا باید قیمت هتل های مشهد را بدانید زیرا نسبت به ایام عادی و غیر تعطیل با کمی تغییر همراه است. می توانید استعلام قیمت هتل های مشهد را از طریق تماس با سایت زواران بگیرید و یا مطالب سایت را دنبال کنید.

تماس با سایت زواران: 1008088(0519)

هتل آبشار مشهد

هتل دوستاره آبشار مشهد در سال 96 افتتاح شده و در دسته هتل های نوساز نزدیک حرم مشهد می باشد. فضای داخلی زیبا و مجلل و اتاق های شیک هتل آبشار در مشهد نظر مسافران مشهد حتی مسافران حساس و سخت گیر را به خود جلب کرده است. رستوران و کافی شاپ دنج واقع در هتل آبشار مشهد با نوشیدنی و غذاهای لذیذ میزبان زائران مشهد می باشد.

قیمت هتل دو ستاره آبشار مشهد در 7تا11 بهمن نفری 85.000 تومان است.

آدرس هتل آبشار : مشهد- خیابان امام رضا5 - چهنو 10 - روبروی چهنو3

هتل آبشار مشهد

هتل تاج مشهد

هتل تاج مشهد با درجه دو ستاره در شهر مشهد، با ارائه خدمات و امکانات خوب و مطلوب، مشغول خدمت رسانی به مسافران مشهد می باشد. هتل تاج در مشهد از هتل های نسبتا نوساز اطراف حرم امام رضا(ع) است. قیمت مناسب، نزدیکی به حرم و فضای بزرگ هتل تاج مشهد و اتاق های آن سبب استقبال از هتل تاج در مشهد مقدس شده است.

قیمت هتل تاج در مشهد برای رزروهای 7تا11 بهمن ماه نفری 65.000 تومان می باشد.

آدرس هتل تاج : مشهد - خیابان امام رضا - شیخ طوسی 11- شهید رجب زاده 1

هتل تاج مشهد

هتل نسیم مشهد

هتل نسیم مشهد با قرارگیری در خیابان امام رضا 8 کمتر از 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر در مشهد دارد. هتل سه ستاره نسیم در مشهد از سال 97 آغاز به کار کرده و فضایی شیک و دلنشین برای اقامت در جوار حرم امام رضا(ع) دارد. کیفیت مطلوب غذای هتل نسیم مشهد که در رستوران شیک و دنج هتل نسیم مشهد سرو می شود، رضایت زائران مشهد را جلب نموده است.

قیمت هتل نسیم مشهد برای شهادت حضرت فاطمه (س) نفری 145.000 تومان می باشد.

آدرس هتل نسیم : مشهد امام رضا8 - چهاراه دوم سمت چپ - هتل نسیم

هتل نسیم مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/11/01


 

نماد اعتماد الکترونیکی