رزرو هتل در مشهد برای شهادت حضرت فاطمه (س)

تاریخ انتشار: 1398/11/05

رزرو هتل در مشهد برای شهادت حضرت فاطمه (س)

قیمت رزرو هتل در مشهد برای 7تا11 بهمن ماه

شهادت حضرت فاطمه(س) ، امسال مصادف با 9 بهمن ماه و تعطیلی رسمی می باشد. در این مناسبت عزیز تعداد زیادی از هموطنان برای تجدید پیمان و زیارت امام رضا(ع) به شهر مقدس مشهد سفر می کنند. همین قضیه باعث می شود تا هتل های نزدیک حرم مشهد سریعا تکمیل ظرفیت شوند. برای رزرو هتل در مشهد برای تعطیلی شهادت حضرت فاطمه (س) با سایت زواران تماس بگیرید و در ادامه این مطلب نیز قیمت تعدادی از هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد برای این ایام را بخوانید. 

هتل آپارتمان شیک مشهد

هتل آپارتمان شیک در مشهد از سال 97 افتتاح شده است و در دسته هتل آپارتمان های نوساز و خوب نزدیک حرم قرار می گیرد. هتل آپارتمان شیک مشهد در خیابان امام رضا2 واقع شده و تا حرم مطهر تنها 5 دقیقه پیاده روی دارد. فضای دلباز و پر نور هتل آپارتمان شیک مشهد محیط دلنشینی برای اقامت در مشهد پدید می آورد.

قیمت هتل آپارتمان شیک مشهد در 7تا11 بهمن98 نفری 85.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان شیک : مشهد- خیابان امام رضا 2 - روبه روی هتل کیانا

هتل آپارتمان شیک مشهد

هتل آپارتمان بارانام مشهد

هتل آپارتمان بارانام مشهد در خیابان امام رضا5 قرار دارد و با کمتر از 10 دقیقه پیاده روی می توانید به زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) بروید. کیفیت و خدمات ارائه شده در هتل آپارتمان بارانام مشهد ، نیاز مسافران مشهد برای اقامت در مشهد را برطرف می کند.

قیمت هتل آپارتمان بارانام در مشهد برای شهادت حضرت فاطمه (س) نفری 65.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان بارانام مشهد : امام رضا 5 - چهنو 10

هتل آپارتمان بارانام مشهد

هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم مشهد از سال 96 آغاز به کار کرده است و هتلی تمیز، مرتب با کیفیت و خدمات مناسب می باشد. لابی و اتاق های هتل آپارتمان تبسم در مشهد دلباز و شیک هستند که تجهیزات خوب و کافی برای اقامت در مشهد را ارائه می دهند. هتل آپارتمان تبسم مشهد قیمت بسیار مناسبی را با توجه به کیفیت خود ارائه می دهد.

قیمت هتل آپارتمان تبسم مشهد برای رزروهای 7تا11 بهمن ماه نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان تبسم مشهد : خیابان امام رضا- امام رضا 3

هتل آپارتمان تبسم مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/11/05


 

نماد اعتماد الکترونیکی