تخفیف استثنایی هتل های مشهد در اسفند 98

تاریخ انتشار: 1398/12/14

تخفیف استثنایی هتل های مشهد در اسفند 98

تخفیف ویژه هتل های مشهد برای اسفندماه 98

آب و هوای اسفند ماه در مشهد واقعا رویایی و دل انگیز است. هوای معتدل شهر که عطر شکوفه های بهاری در آن پیچیده شما را ترغیب به گشت و گذار در مشهد و تفریح در مناطق و اماکن دیدنی شهر مشهد می کند. تخفیف های فوق العاده و استثنایی برخی از هتل ها برای اسفندماه98 را استفاده کنید سال جدید را با انرژی مضاعف و شاد آغاز کنید. پیشنهاد می کنیم تخفیف هتل های ستاره دار و خوب مشهد را حتما استفاده کنید. این تخفیف های ویژه را در سایت زواران بخوانید.

هتل هلیا مشهد

هتل سه ستاره هلیا در مشهد از هتل های خوب و باکیفیت مشهد است که برای اسفندماه تخفیف چشم گیری به مسافران مشهد ارائه داده است. هتل هلیا مشهد دارای فضای زیبا و اتاق های دلنشین برای اقامت در مشهد می باشد. هتل هلیا مشهد در خیابان امام رضا8 قرار گرفته و تا حرم حدود 10 دقیقه پیاده روی دارد که در هوای اسفندماه اصلا به چشم نمی آید.

قیمت استثنایی هتل هلیا مشهد با تخفیف ویژه اسفند 98 فقط نفری 75.000 تومان است.

آدرس هتل هلیا : مشهد - خیابان امام رضا 8

هتل هلیا مشهد

هتل نسیم مشهد

هتل نسیم در مشهد با درجه سه ستاره را می توان یکی از بهترین هتل های نزدیک حرم مشهد دانست. هتل نسیم مشهد، هتلی نوساز و جدید است که در سال 97 شروع به کار کرده است. اتاق های هتل نسیم مشهد نورگیر و دلباز بوده و حس خوشایندی را به مسافران مشهد القا می کند. رستوران دنج و غذاهای متنوع و باکیفیت هتل نسیم مشهد فضایی فوق العاده برای گذران وقت است.

قیمت هتل نسیم مشهد با تخفیف تکرار نشدنی و عالی برای رزرو های اسفندماه نفری 100.000 تومان می باشد.

آدرس هتل نسیم : امام رضا8 - چهاراه دوم سمت چپ - هتل نسیم

هتل نسیم مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان هومن در مشهد دارای کیفیت بسیار عالی، در حد هتل های دو ستاره می باشد. 5دقیقه پیاده روی از هتل هومن مشهد تا حرم امام رضا و باب الهادی سبب استقبال زائران مشهد از این هتل آپارتمان خوب مشهد شده است. هتل آپارتمان هومن مشهد از نظر تمیزی، خدمات، امکانات و تجهیزات بسیار خوب است و توقعات شما را از یک هتل خوب برای اقامت در مشهد براورده می کند.

قیمت هتل آپارتمان هومن در مشهد برای اسفندماه با تخفیف فوق العاده نفری 60.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هومن : مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/12/14


 

نماد اعتماد الکترونیکی