رزرو هتل های مشهد در محرم 1401

تاریخ انتشار: 1401/05/03

رزرو هتل های مشهد در محرم 1401

محرم اولین ماه از ماه‌های دوازدهگانه قمری و جزء ماه‌های حرام است که در دوران جاهلیت و نیز در اسلام، جنگ در آن تحریم شده‌ بود. البته این ماه برای شیعیان بسیار مقدس می‌باشد؛ شیعیان در این ماه برای گرامی داشتن یاد امام حسین (ع) گریه کرده و سینه‌زنی و هیئت می‌گیرند و کسانی که به هیئت بروند را غذا می‌دهند و معتقد هستند که این کارها پس از مرگ به آن‌ها نفع می‌رساند و گناهان آن‌ها آمرزیده می‌شود. در کشور ما نیز این ماه در تمام شهرها هیئت و دسته های زیادی برای عزاداری به چشم میخورد که هر کدام با توجه به رسوم خود این ماه را به بهترین نحو و با برگزاری مراسمات مذهبی میگذرانند. شهر مشهد به لحاظ موقعیت ویژه خود و وجود بارگاه هشتم امام شیعیان در این شهر از جمله مهمترین و شلوغ ترین شهر ها در ایام محرم است. بسیاری از افراد از شهر های دور و نزدیک و گاها با پای پیاده به سمت مشهد به راه می افتند تا در این زمان در عزاداری امام حسین (ع) شرکت کنند. اگر شما هم میخواهید محرم امسال بخصوص عاشورا و تاسوعا را در مشهد بگذرانید حتما از قبل به سایت زواران مراجعه کنید و سعی کنید هتلهای نزدیک به حرم را انتخاب کنید زیرا شلوغی و ازدحام در اطراف حرم در این روزها و در دهه اول محرم بسیار زیاد است. اگر علاوه بر نزدیکی قیمت مناسب نیز برای شما مهم است واحد های اقامتی اطراف حرم با توجه به خدمات مناسبی که دارند برای رزرو در محرم بسیار مناسب هستند.

مهمانپذیر شهدا مشهد

واحد اقامتی شهدا

مهمانپذیر شهدا با فاصله کم تا حرم و در خیابان شهید اندرزگو مشهد واقع شده و برای کسانی که میخواهند در فاصله بسیار کم از حرم اقامت داشته باشند بسیار مناسب است. علاوه بر فاصله کم این واحد اقامتی، قیمت بسیار خوب آن و امکانات خوبی که ارائه میدهد از مهمترین ویژگی های مهمانپذیر شهدا است. کیفیت غذای این مهمانپذیر و پرسنل مجرب و کار آزموده آن نیز از نکات ویژه هتل است. علاوه بر آن نزدیکی به بازار رضا و بازار های اطراف حرم برای کسانی که به دنبال خرید سوغات هستند کمک شایانی در صرفه جویی در وقتشان است.

مرصاد مشهد

واحد اقامتی مرصاد مشهد

این مهمانپذیر در سال 95 و در امام رضا 8 مشهد ساخته شد و با فاصله کمتر از ده دقیقه پیاده روی تا حرم جزء واحد های اقامتی نزدیک به حرم میباشد. مهمانپذیر مرصاد در 4 طبقه و 20 خانه مسافر و حدود 60 نفر ظرفیت، بنا شده با اتاق های تمیز و مجهز با پرسنل آموزش دیده و مجرب آماده میزبانی از مسافران گرامی  در ایام محرم می باشد . اقامت در این مهمانپذیر با توجه به کیفیت خدماتش به گئنه ای بوده که در این چند سال هر کس یکبار اقامت در آن را تجربه کرده باز هم میهمان همین مهمانپذیر بوده است. تاکسی سرویس خانه مسافر نیز دغدغه رفت و آمد به نقاط مختلف شهر را برطرف کرده است.

واحد اقامتی شریفی مشهد

یکی دیگر از مهمانپذیرهای نزدیک حرم با قیمت مناسب و خرمات خوبش واحد اقامتی شریفی است که با پلن های دو تخته ، سه تخته ، چهار تخته و پنج تخته برای سفرهای خانوادگی و یا گروهی مخصوصا در ایام محرم بسیار مناسب است.  با توجه به موقعیت جغرافیایی این واحد اقامتی در خیابان امام رضا(ع) 16 ، بین عنصری 15 و 17 ، و فاصله ای در حدود 15دقیقه پیاده روی تا حرم میتواند گزینه خوبی برای رزرو هتل در نزدیکی حرم باشد. این فاصله کوتاه برای کسانی که میخواهند از بازارهای اطراف حرم دیدن کنند و یا به خرید سوغات بپزدازند بسیار مناسب است.

واحد اقامتی زائری مشهد

مهمانپذیر زائری در مشهد و در در خیابان امام رضا 3 ، در فاصله 5 دقیقه ای از حرم قرار دارد و از واحد های اقامتی بسیار ارزان  میباشد ، مهمترین ویژگی برجسته آن که مورد استقبال مسافران است نزدیکی به حرم مطهر امام رضا (ع) می باشد. این واحد اقامتی دارای 4 طبقه و پلن اتاق های خانه مسافر دو، سه و چهار تخته است و برای مسافرت های خانوادگی گزینه مناسبی است. این مهمانپذیر به تازگی مورد بازسازی و مرمت قرار گرفت تا هرچه بهتر و مناسب تردر خدمت میهمانان و زائران بارگاه امام هشتم قرار گیرد. امکاناتی از قبیل رستوران- لابی- سیستم سرمایشی و گرمایشی، پاسخگویی پرسنل مجرب به نیازها و خواسته های مسافران، اقامتی دلنشین را برای شما در این مجموعه به همراه دارد.

هتل سلمان مشهد

واحد اقامتی سلمان مشهد

یکی دیگر از مهمانپذیر های نوساز در مشهد سلمان است که در خیابان امام رضا مشهد و در فاصله کمتر از پنج دقیقه پیاده روی تا حرم قرار دارد. چیدمان اتاق های این مهمانپذیر ساده و شیک است و امکانات خوبی برای اقامت دارد. صبحانه بوفه و نهار و شام انتخابی منو اصلی این مهمانپذیر است که با توجه به کیفیت خوبی که دارد برای میهمانان بسیار به صرفه است زیرا نسبت به قیمت آن خدماتی با کیفیت و بسیار خوب ارائه میدهد. اتاق های دلباز و پر نور هتل یکی دیگر از امتیازات مثبت آن است.برای رزرو این واحد اقامتی در ایام محرم همین حالا از سایت زواران اقدام نمایید.

تاریخ انتشار : 1401/05/03 

نماد اعتماد الکترونیکی