معرفی سامانه رزرو هتل های مشهد زواران

تاریخ انتشار: 1396/12/07

معرفی سامانه رزرو هتل های مشهد زواران

دغدغه خدمت رسانی و سهولت اسکان در سفر به شهر زیارتی مشهد، که همواره مورد استقبال هموطنان عزیز بوده و این استقبال در ایام تعطیل و مناسبت های مذهبی به اوج خود می رسد. سبب به وجود آمدن سایت زواران با امکانات و خدمات وسیعی شد. این سایت همواره تلاش کرده با خدمات مطلوب به زائران، اقامت و سفر خوبی را برای آنها رقم بزند. سهیم بودن در خاطرات زیبای سفر شما باعث افتخار ماست.

نماد اعتماد الکترونیکی

سایت زواران از معدود سایت های دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی است. که این نماد هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. از آنجاییکه اعتماد به یک سایت اینترنتی اولین و مهمترین عامل در انتخاب آن سایت برای انجام رزرو می باشد، حتما باید به وجود این نماد در یک سایت رزرو هتل توجه فرمائید.

 پرداخت ورودی یک شب برای رزرو هتل در مشهد

برای فراهم کردن آسایش شما زائران عزیز سایت زواران تنها سایت آنلاین رزرو هتل می باشد که با پرداخت هزینه ورودی تنها یک شب، هتل انتخابی شما را رزرو می کند. و زائران می توانند در صورت تمایل بقیه مبلغ را حضوری در هتل و یا از طریق همین سایت پرداخت کنند. 

مشاوره و پشتیبانی برای رزرو هتل در مشهد

به پاس قدردانی از اعتماد و انتخاب شما عزیزان، همکاران ما در پشتیبانی سایت زواران با تلاش های شبانه روزی پاسخگوی سوالات شما زائران گرامی می باشند. اگر برای انتخاب و رزرو هتل مناسب دچار تردید و مشکل هستید می توانید از مشاوره های دلسوزانه و کارآمد همکاران ما که در این بخش با صبر و حوصله پاسخگوی شما خواهند بود، استفاده کنید. این مشاوره ها با توجه به اولویت های شما برای انتخاب هتل مناسب انجام می شود. که این اولویت ها میتواند قیمت هتل، فاصله تا حرم مطهر امام رضا (ع)، نزدیکی به ایستگاه های ارتباطی شهر یا سایر موارد مد نظر شما باشد.

کیفیت و قیمت مناسب خدمات در مشهد

از دغدغه های سایت زواران ارائه خدمات مناسب به زائران گرامی می باشد و همیشه جلب رضایت شما مشتریان و بهبود خدمات و کیفیت برای این مجموعه مقدم بر کمیت می باشد. از این رو همواره با همکاری با هتل های باکیفیت و ارزان قیمت در صدد ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت ها به مسافران عزیز هستیم. تا با کمترین هزینه و نگرانی بابت مخارج سفر، اقامت خوبی را در مشهد مقدس داشته باشید.

بستر امن اطلاعات در قالب پروتکل https

وبسایت زواران از پروتکل امن https برای رمزنگاری اطلاعات استفاده می کند. داشتن گواهینامه ssl ضمانت ارتباطی امن بین کاربران و سایت مربوطه خواهد بود. این مسئله بیشتر در رابطه با درگاه های پرداخت اینترنتی برای حفظ اطلاعات مالی کاربران اهمیت پیدا میکند.

کار کردن راحت با سایت و رزرو راحت هتل ها در سایت زواران که کمتر در سایت های دیگر وجود دارد، همیشه مورد توجه بازدیدکنندگان سایت بوده. که از ابتدای شروع به کار این سایت نیز در صدر توجهات مدیران سایت بوده است. خدمت به هموطنان عزیز هیچ وقت متوقف نمی شود از این رو این سایت با چندین سال سابقه همه روزه به فکر اضافه کردن خدمات جدید برای رضایت و خدمت رسانی به شما عزیزان است.

تاریخ انتشار : 1396/12/07
 

نماد اعتماد الکترونیکی