بهترین هتل آپارتمانهای مشهد

بهترین هتل آپارتمانهای مشهد

بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم مشهد

شهر مشهد همه روزه پذیرای تعداد بسیار زیاد گردشگر زیارتی و سیاحتی می باشد که این حجم از مسافران نیازمند مراکز اقامتی فراوانی ست تا بتوانند این حجم از گردشگران را در خود اسکان دهند. این مراکز اقامتی را هتل ها، هتل آپارتمان ها، مسافرخانه ها و ... تشکیل می دهند که بسته به نوع سرویس دهی، امکانات و نزدیکی تا حرم مطهر درجه بندی می شوند. در این میان مراکز اقامتی که به حرم نزدیک هستند، از امتیاز ویژه ای برخوردار هستند و معمولا مشتری بیشتری نیز دارند.

هتل آپارتمان

هتل آپارتمان ها به دلیل اینکه فضای مناسب تری برای خانواده ها دارند و معمولا قیمت های مناسب تری ارائه می دهند، جایگاه ویژه های دارند. هتل آپارتمان‌ها از این نظر که اقامت در آنها هزینه‌های سفر را گاه تا نصف کاهش می‌دهد و حس راحت در خانه بودن را می‌توان در آنها تجربه کرد، فضای مناسبی برای اقامت هستند. در مقاله های بعدی در سایت زواران درباره تفاوت هتل ها با درجه های مختلف و هتل آپارتمان ها اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار می دهیم تا با دید بازتر و دقیق تر بتوانید برای محل اقامت خود تصمیم بگیرید.

در ادامه مطلب به معرفی تعدادی از بهترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم مشهد که تعدادشان بسیار زیاد است، می پردازیم.

هتل آپارتمان گلاره مشهد

یکی از هتل آپارتمان های بسیار نزدیک به حرم مطهر می باشد که تنها 100 قدم حدود 3 دقیقه پیاده تا حرم مطهر فاصله دارد و در خیابان امام رضا 2 قرار دارد .این هتل آپارتمان دارای اتاق های دو تخته و سه تخته و واحد های یک خوابه می باشد.

هتل آپارتمان صانع مشهد

یکی از هتل آپارتمان های تازه تاسیس می باشد که در سال 1396 مورد بهره برداری قرار گرفته است این هتل آپارتمان تنها حدود 5 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و در ابتدای بازار سرشور قرار دارد.

هتل آپارتمان پرستو مشهد

یکی از هتل آپارتمان نزدیک به حرم مطهر می باشد در خیابان امام رضا 3 تنها حدود 4 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد . . هتل آپارتمان پرستو مشهد دارای 91 واحد اتاق شامل اتاق های 2 تخت، آپارتمان یک خوابه و آپارتمان دو خوابه مجهز به آسانسور می باشد.

هتل آپارتمان شهدا مشهد

یکی از هتل آپارتمان های تازه تاسیس می باشد که در سال 1395 مورد بهره برداری قرار گرفته است این هتل آپارتمان تنها حدود 4 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد . هتل آپارتمان شهدا مشهد دارای 30 باب اتاق شامل اتاق های 2 تخت، 3 تخت، 4 تخته در 5 طبقه مجهز به آسانسور می باشد.

مجموعه اقامتی تبسم مشهد

یک مجموعه اقامتی در مشهد می باشد که در اردیبهشت 1396 افتتاح گردید . تبسم مشهد یکی از مجموعه های اقامتی مشهد هست که در فاصله کوتاهی از حرم مطهر رضوی واقع گردیده است .

هتل آپارتمان نوساز مشهدالرضا مشهد

یکی از هتل آپارتمان های تازه تاسیس می باشد که تنها حدود 3 دقیقه تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد . هتل آپارتمان مشهد الرضا دارای 17 باب اتاق شامل اتاق های 2 تخت، 3 تخت، 4 تخت و 5 تخت در 3 طبقه مجهز به آسانسور می باشد.

تعداد هتل آپارتمان های نزدیک به حرم در مشهد بسیار زیاد است که ان شاالله در مطالب بعدی تعداد بیشتری از آنها را به شما معرفی خواهیم نمود. و به خاطر داشته باشید تمامی هتل آپارتمان های معرفی شده در بالا و دیگر هتل آپارتمان های دیگر را می توانید از طریق سایت زواران با بهترین قیمت رزرو کنید.


 

نماد اعتماد الکترونیکی