معرفی مهمانسرا نزدیک حرم امام رضا(ع)

معرفی مهمانسرا نزدیک حرم امام رضا(ع)

بهترین مهمانسراهای مشهد نزدیک حرم

در بسیاری از روزها و ایام سال که جزو ایام پیک سفر به مشهد است و قیمت هتل ها و هتل آپارتمان ها به شدت افزایش پیدا می کند. بسیاری از هموطنان عزیز به دنبال محل اقامت با قیمت کمتر هستند. و زمانیکه این افراد با سایت زوارارن تماس می گیرند ما به آنها مهمانسرا های باکیفیت و با قیمت مناسب پیشنهاد می دهیم. در واقع بعد از هتل آپارتمان ها که قیمت مناسبی دارند، گزینه بعدی مهمانسراها هستند که به دلیل قیمت پایین تر، محل مناسب تری برای اقامت اقشار مختلف مردم هستند زیرا هزینه کلی سفر را برای آنها کاهش می دهد و همین عامل دلیل مهمی است که گردشگران و زائرین به سمت این نوع فضاهای اقامتی جذب کند. اغلب، بهترین مهمانسراهای مشهد نزدیک حرم امام رضا هستند، زیرا علاوه بر هزینه پایین، هزینه های حمل و نقل را نیز کاهش می دهند و زائرین می توانند بدون دردسر و پرداخت مبلغی بابت حمل و نقل خود را به حرم برسانند. همانطور که قبلا در سایت زواران بهترین هتل آپارتمان های مشهد را معرفی کردیم در ادامه این مطلب نیز به معرفی تعدادی از مهمانسراهای مشهد می پردازیم.

مهمانسرای خلفایی مشهد

یکی از مهمانسراهای نزدیک و محبوب زائران عزیز سوئیت خلفایی می باشد که تنها ده دقیقه به صورت پیاده تا حرم فاصله دارد. واحدهای اقامتی به صورت 2تخت حدود14متر ، 3تخت حدود 18متر ، 1خواب حدود40متر می باشد وبا توجه به قیمت مناسب این سوئیت از امکانات مناسبی برخوردار است.

مهمانسرای اسماعیل زاده مشهد

این مهمانسرا دارای واحد های یک خواب ( دو تخت ) می باشد و امکانات این واحد ها شامل یخچال - وسایل پخت و پز -قوری و کتری - حمام - سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت مجزا برای اتاق میباشد.

مهمانسرای ربانی مشهد

مهمانسرای ربانی واقع در امام رضای 5 یکی از نزدیک ترین سوئیت ها به حرم مطهر رضوی می باشد. کلیه ی اتاق ها از امکانات نسبی برخوردار می باشند و امکان پخت و پز در واحد ها وجود دارد.این سوئیت مجهز با اینترنت رایگان و آسانسور می باشد.

مهمانپذیر مالک اشتر مشهد

هتل آپارتمان مالک اشتر یکی از اقامتگاه های نزدیک حرم مطهر می باشد که دارای واحد های 5 تختی است،اتاق ها دارای آشپزخانه و یخچال هستند. اگر دو خانوار می باشید می توانید دو واحد مجزا در کنار یک دیگر رزرو کنید و از اقامت خوشی را تجربه کنید.

مهمانسرای عرفایی مشهد

این سوئیت دارای واحد های یک خواب ( ظرفیت 5 نفر) و واحد های دو خواب (ظرفیت تا 6 نفر و 7 نفر) می باشد.اتاق ها مجهز به امکانات پخت وپز، حمام و سرویس بهداشتی مجزا،تلوزیون ،یخچال و...هستند.

 در ادامه مطالب سایت انشالله به معرفی تعداد بیشتری از مهمانسراهای نزدیک به حرم شهر مشهد می پردازیم.

 


 

نماد اعتماد الکترونیکی