باغ گیاه شناسی مشهد

باغ گیاه شناسی مشهد

باغ گیاه شناسی مشهد

یکی از مکان های تفریحی در شهر مشهد که با استقبال مسافران عزیز مشهد روبرو شده باغ گیاه شناسی ست. این باغ که به ویژه در فصل های بهار و تابستان بسیار زیباست ارزش این را دارد که شما عزیزان برای یکبار هم که شده بعد از فراغت از کارهای روزانه و زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) در مشهد به همراه دوستان و همراهان خود برای گردش و بازدید به این باغ بروید.

باغ گیاه‌شناسی مشهد دارای مساحت تقریبی ۲۵ هکتار می باشد. ترکیب هنر معماری و طراحی گل و گیاهان زیبای آن، این باغ را به فضایی منحصر به فرد در مشهد تبدیل کرده است. . این باغ عظیم در تاریخ ۲۲ خردادماه سال ۱۳۹۲ افتتاح شد. که مدت زمان احداث مجموعه نیز با همکاری پیمانکاران و کارگران زیاد خود، یک سال و نیم به طول انجامید. بی شک این باغ از زیباترین و شگفت انگیزترین مکان های تفریحی مشهد است.

باغ گیاه شناسی مشهد

کلکسیون های باغ گیاه شناسی مشهد

گونه های متنوع و زیادی در این باغ اسرار آمیز موجود هستند که در کلکسیون های این باغ بزرگ قرار گرفته اند. از کلکسیون های باغ گیاه شناسی مشهد می توان به باغ گیاهان دارویی به وسعت یک و نیم هکتار ، باغ رز با وسعت یک هکتار ، باغ دمنوش سرا ، باغ صخره ای ، باغ میوه های بومی ایران، باغ سوزنی برگان، باغ گلخانه و نهالستان اشاره کرد که هرکدام از این باغ ها گونه های زیادی را در خود جای داده اند.

باغ رز

باغ گیاه شناسی مشهد

باغ گیاه شناسی مشهد

باغ گیاه شناسی در مشهد

باغ گیاه شناسی مشهد

باغ گیاه شناسی در مشهد

گل ها و گیاهان انرژی بسیار مثبت بالایی را منتقل می کنند. تا جاییکه مسافران مشهد که از علاقه مندان به طبیعت می باشند فاصله هتل محل اقامت خود در مشهد را تا این باغ زیبا در مشهد را با عشق پیموده و باغ گیاه شناسی مشهد را بازدید می کنند.

هرچند هنگام رزرو هتل در مشهد می توانید فاصله هتل را با سایر مناطق دیدنی و تفریحی مشهد بررسی کنید تا بتوانید دقیقا هتل را نزدیک به جایی که بیشتر دوست دارید در مشهد رزرو کنید.

  

نماد اعتماد الکترونیکی