معرفی هتل آپارتمان آنا مشهد

تاریخ انتشار: 1397/09/29

معرفی هتل آپارتمان آنا مشهد

معرفی هتل آپارتمان آنا در مشهد

اکثر کسانیکه به مشهد سفر می کنند، طول سفرشان بسیار کوتاه است. ما به مسافران عزیز مشهد پیشنهاد می کنیم با رزرو هتل نزدیک حرم مطهر امام رضا(ع) در وقت خود صرفه جویی کنند. از مزیت های هتل های نزدیک حرم این است که شما با صرف زمان بسیار کمی می توانید برای زیارت به حرم مشرف شوید و همچنین با استفاده از خطوط اتوبوس یا مترو که در اطراف حرم به وفور یافت می شود برای تفریح به سایر مناطق گردشگری در مشهد نیز بروید. این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت انرژی شما را نیز برای تفریح به اندازه کافی و لازم نگه می دارد. اگر می خواهید در هزینه سفر به مشهد هم صرفه جویی کنید که انتخاب هتل آپارتمان به جای هتل های ستاره دار هزینه سفر به مشهد را کمتر می کند. در این مقاله از سایت زواران هتل آپارتمان آنا مشهد که به حرم نزیک می باشد را به شما معرفی می کنیم تا با انتخاب آن در زمان و هزینه های سفر مشهد خود صرفه جویی کنید.

ویژگی های هتل آپارتمان آنا مشهد

هتل آپارتمان آنا مشهد در خیابان امام رضا8 قرار گرفته است و تا حرم حدود 10 دقیقه پیاده روی دارد. هتل آپارتمان آنا مشهد با بازسازی که در سال 96 انجام داده امکانات و خدمات خود را به روز کرده است. صبحانه هتل آپارتمان آنا مشهد بصورت بوفه با تنوع بالا و منوی انتخابی شام و نهار کامل می باشد. هتل آنا مشهد با کادر مجرب و پرسنل آموزش دیده میزبانی بسیار شایسته در شهر مشهد برای شما زائران گرامی است.

تمام اتاق ها و واحدهای اقامتی هتل آپارتمان آنا مشهد دارای آشپزخانه و اجاق گاز برای سهولت آشپزی در مشهد می باشد. اتاق های هتل آنا بسیار بزرگ و تمیز هستند و امکانات کافی برای رقم زدن سفری خوش در مشهد را ارائه می دهد.

ورودی هتل آپارتمان آنا مشهد

ورودی هتل آپارتمان آنا مشهد

لابی هتل آپارتمان آنا مشهد

لابی هتل آپارتمان آنا مشهد

رستوران هتل آپارتمان آنا مشهد

رستوران هتل آپارتمان آنا مشهد

نمای داخل اتاق هتل آپارتمان آنا مشهد

نمای داخل اتاق هتل آپارتمان آنا مشهد

رزرو هتل آپارتمان آنا مشهد از طریق سایت زواران

از دغدغه های سایت زواران همیشه رفاه مسافران مشهد است. به همین دلیل با دقت و دلسوزی به تمام صحبت های شما عزیزان گوش می دهیم و نیازها و خواسته های شما در شهر مشهد را شناسایی کرده و هتل ها و هتل آپارتمان هایی را در مشهد پیشنهاد می کنیم که متناسب با شرایط و خواسته های شما عزیزان است. کسانیکه هتل آپارتمان نزدیک به حرم با قیمت و خدمات مناسب می خواهند یکی از بهترین گزینه ها می تواند هتل آپارتمان آنا مشهد باشد. می توانید برای رزرو هتل آپارتمان آنا مشهد با سایت زواران تماس بگیرید.

آدرس هتل آپارتمان آنا: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - رجب زاده 10

رزرو هتل آپارتمان آنا مشهد

رزرو هتل آپارتمان آنا مشهد

رزرو اتاق دو تخته هتل آپارتمان آنا مشهد

رزرو اتاق دو تخته هتل آپارتمان آنا مشهد

رزرو اتاق سه تخته هتل آپارتمانن آنا مشهد

رزرو اتاق سه تخته هتل آپارتمان آنا مشهد

رزرو اتاق با آشپزخانه در هتل آپارتمان آنا مشهد

رزرو اتاق با آشپزخانه در هتل آپارتمان آنا مشهد

تاریخ انتشار : 1397/09/29

 

نماد اعتماد الکترونیکی