معرفی هتل خوب در مشهد

تاریخ انتشار: 1397/11/09

معرفی هتل خوب در مشهد

هتل خوب در مشهد

هتل خوب از نظر هرکس مشخصه و ویژگی های خاص خود را دارد. برخی از مسافران چیدمان، فضا و نمای هتل برایشان اهمیت دارد بخشی دیگر به خدمات و کیفیت هتل توجه می کنند. عده ای غذای هتل را نشان کیفیت می دانند و عده ای به محل قرارگیری هتل تاکید می کنند و بسیاری دیگر از معیارهای هتل... اما باید بدانید که هر اندازه بودجه و هزینه برای سفر و رزرو هتل کنار گذاشته اید به همان اندازه باید از کیفیت هتل خود انتظار داشته باشید. کاملا واضح است کیفیت یک هتل آپارتمان با هتل پنج ستاره اصلا قابل قیاس نیست!

در این مطلب از سایت زواران چند تا از هتل ها و هتل آپارتمان های خوب در مشهد و نزدیک حرم مطهر امام رضا(ع) که مسافران مشهد با هر سلیقه ای همیشه از اقامت در آنها ابراز رضایت کرده اند را معرفی می کنیم. توجه داشته باشید هتل های چهار ستاره و پنج ستاره لوکس که قیمت نسبتا زیادی دارند را در این مطلب معرفی نمیکنیم و در مقاله ای مجزا با عنوان هتل های لوکس نزدیک حرم در مشهد بعضی از این هتل ها را معرفی کرده ایم. در این مطلب هتل های خوب نزدیک حرم با قیمت های مناسب تر را معرفی خواهیم کرد.

هتل سه ستاره کارن مشهد

هتل کارن مشهد هتلی نوساز اطراف حرم می باشد. هتل کارن در سال 96 با رعایت تمامی نکات و استانداردها افتتاح شده است. با اقامت در هتل کارن تنها 10 دقیقه شاید هم کمتر تا حرم پیاده روی داشته باشید که این یک امتیاز مهم برای هتل های مشهد محسوب می شود. فضای داخلی و چیدمان های هتل کارن مشهد بسیار شیک و مدرن است. غذای هتل کارن نیز در رستوران شیک بصورت بوفه برای مسافران مشهد سرو می شود.

آدرس هتل کارن مشهد: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - نبش رجب زاده 3

هتل کارن مشهد

هتل دو ستاره نخل فردوس مشهد

هتل نخل فردوس در مشهد نبش خیابان امام رضا 11 قرار دارد. آدرس سرراست هتل نخل فردوس باعث می شود مسافرانی که برای اولین بار است به مشهد سفر کرده اند در کوچه پس کوچه های اطراف حرم گم نشوند. هتل نوساز نخل فردوس دسترسی خوبی به ایستگاه اتوبوس دارد تا بتوانید با اتوبوس های بی آر تی مستقیما به حرم مطهر امام رضا(ع) بروید. ساختمان زیبای هتل نخل فردوس مشهد امکانات بسیار زیادی را برای مسافران مشهد در خود جای داده است. غذای نخل فردوس بصورت انتخابی با کیفیت بالا می باشد.

آدرس هتل نخل فردوس مشهد: مشهد - خیابان امام رضا 11

هتل نخل فردوس مشهد

هتل محلات مشهد

هتل محلات در یکی از خیابان های نزدیک به حرم مشهد قرار گرفته است. تمیز، مرتب، دنج و کیفیت غذای عالی از خصوصیاتی ست که اکثر مسافران مشهد که در هتل محلات اقامت دارند به آن اذعان می کنند. غذای باکیفیت هتل محلات مشهد به دو صورت بوفه و انتخابی ارائه می شود تا با قیمت های مختلف و مناسب بتوانید هتل محلات مشهد را رزرو کنید. اتاق های بزرگ و دلباز،  پرسنل مودب و مجرب از دیگر مشخصات بارز هتل محلات در مشهد است.

آدرس هتل محلات مشهد: مشهد - خیابان امام رضا -نبش سرشور 26

هتل محلات مشهد

هتل آپارتمان تعطیلات مشهد

اگر در مشهد به دنبال رزرو هتل آپارتمان باکیفیت و نزدیک حرم باشید، هتل آپارتمان تعطیلات یکی از نخستین پیشنهادات سایت زواران به شماست. هتل آپارتمان تعطیلات مشهد در حد هتل های دو ستاره می باشد و خدمات و امکانات هتل های دو ستاره مشهد را با قیمتی به مراتب مناسب تر در اختیارتان قرار می دهد. بازسازی هتل آپارتمان تعطیلات در سال 95 امکانات هتل را بهسازی کرده است. کیفیت غذا هتل تعطیلات مشهد بسیار عالی و تا حرم کمتر از 5 دقیقه پیاده روی دارد. 

آدرس هتل آپارتمان تعطیلات مشهد: مشهد خیابان اندرزگو 15

هتل آپارتمان تعطیلات مشهد

هتل آپارتمان کنعان مشهد

شاید دلیل استقبال مسافران مشهد از هتل آپارتمان ها وجود آشپزخانه و فراهم کردن امکانات آشپزی در واحد های اقامتی آن باشد. اگر این نکته برایتان اهمیت زیادی دارد رزرو هتل کنعان مشهد که اتاق های بزرگ و دلبازی دارد و  اکثر آپارتمان های آن دارای آشپزخانه هستند و امکان آشپزی را برایتان فراهم می کند، در کنار کیفیت عالی و خدمات دیگر هتل آپارتمان کنعان مشهد، برای شما بسیار مناسب است. کیفیت غذای هتل آپارتمان کنعان بسیار مطلوب است و پیاده روی بسیار کمی تا حرم مطهر در مشهد دارد.

آدرس هتل آپارتمان کنعان مشهد: مشهد - خیابان امام رضا 8 - کوچه شهید ربیعی کوچه صاحب نهم

هتل آپارتمان کنعان مشهد

رزرو هتل خوب در مشهد

حالا که تعدادی از هتل های خوب مشهد را شناختید و دانستید هتل های بالا کیفیت عالی در کنار قیمت مناسب را به مسافران مشهد ارائه می دهند. بهتر است بدانید رزرو هتل خوب در مشهد از طریق سایت زواران قیمت بسیار مناسب تری را برایتان به دنبال خواهد داشت. برای رزرو هتل در مشهد با تماس با زواران می توانید شرایط خود را بیان کرده و متناسب با آن پیشنهادات ما را دریافت کنید.

رزرو هتل در مشهد

تاریخ انتشار : 1397/11/09
 

نماد اعتماد الکترونیکی