معرفی هتل های سه ستاره مشهد نزدیک حرم امام رضا(ع)

تاریخ انتشار: 1397/11/14

معرفی هتل های سه ستاره مشهد نزدیک حرم امام رضا(ع)

هتل های سه ستاره مشهد

هتل های سه ستاره که از نظر درجه کیفی بعد از هتل هتل های پنج ستاره و چهار ستاره قرار می گیرند. کیفیت متوسط و قابل قبولی را به مسافران ارائه می دهند. هتل های سه ستاره دارای اتاق های بزرگ و مرتب و فضای هتل زیبا و تمیز می باشند. رستوران ها و کیفیت غذایی هتل های سه ستاره در حد خوب و قابل قبولی می باشد. استخر و امکانات ابی مختصر و حتی باشگاه کوچک ورزشی در هتل های سه ستاره دیده می شوند.

هتل های سه ستاره بسیار زیادی در شهر مشهد وجود دارند که امکانات قابل قبول و در سطح بالا را به مسافران مشهد ارائه می دهند. اکثر هتل های سه ستاره در مشهد اطراف حرم مطهر واقع شده اند و به دلیل قیمت های منصفانه و خدمات مناسب خود همیشه با استقبال مسافران مشهد روبرو هستند. تعدادی از هتل های باکیفیت سه ستاره نزدیک حرم در مشهد را در این مطلب زواران معرفی می کنیم.

هتل سه ستاره کیان مشهد

بدون تردید از نزدیک ترین هتل های سه ستاره به حرم مطهر در مشهد، هتل کیان می باشد. هتل کیان در مشهد با درجه سه ستاره واقع در خیابان امام رضا 2 می باشد که حتی کمتر از 5 دقیقه پیاده روی تا حرم فاصله دارید. هتل کیان مشهد در سال 95 افتتاح شده و از هتل های سه ستاره نوساز شهر می باشد. رستوران، کافی شاپ، لاندری، اینترنت، نمازخانه، آسانسور، سالن همایش و ... از خدمات و امکانات هتل کیان در مشهد است. که با رزرو هتل کیان مشهد می توانید به راحتی از این امکانات استفاده کنید.

آدرس هتل کیان مشهد: مشهد - خیابان امام رضا 2

هتل کیان مشهد

هتل سه ستاره ایران زمین مشهد

هتل ایران زمین مشهد از هتل های شیک و مجلل در مشهد است که با دیدن عکس های هتل ایران زمین به این نکته میرسید. هتل سه ستاره ایران زمین نیز در خیابان امام رضا2 و در فاصله بسیار کم نسبت به حرم مطهر در مشهد واقع شده است. قیمت رزرو هتل سه ستاره ایران زمین نسبت به خدماتش بسیار مناسب می باشد که مسافران زیادی را همیشه به سمت خود می کشاند. کیفیت غذا بسیار خوب و دیزاین ها و چیدمان های هتل زیبا و شیک می باشد. رزرو هتل ایران زمین مشهد با تماس با  1008088(0519) به راحتی امکان پذیر می باشد.

آدرس هتل ایران زمین: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 2 - کوچه شهید حسنی

هتل ایران زمین مشهد

هتل سه ستاره صادقیه مشهد

هتل صادقیه مشهد با درجه سه ستاره حدود 5 دقیقه شاید کمتر پیاده روی تا حرم مطهر دارد. هتل سه ستاره صادقیه مشهد پرسنلی مجرب و آموزش دیده دارد و تمامی امکانات هتل طبق استاندارد های روز هتلداری می باشد. فضای داخلی و چیدمان های داخل هتل صادقیه بسیار چشم نواز و مدرن است. نما و ساختمان هتل صادقیه نیز معماری بسیار خاص و زیبایی دارد. رستوران بزرگ و زیبا، کافی شاپ آرام و پارکینگ سرپوشیده از امکانات هتل صادقیه مشهد است.

آدرس هتل صادقیه: مشهد - خیابان خسروی نو - کوچه خامنه ای - کوچه قنادی هتل صادقیه

هتل صادقیه مشهد

هتل سه ستاره جواهر شرق مشهد

هتل سه ستاره جواهر شرق در مشهد یکی دیگر از هتل های سه ستاره مشهد با کیفیت بالا و خدمات عالی مناسب مسافران سخت گیر مشهد می باشد. رستوران هتل جواهر شرق مشهد که در طبقه ششم قرار دارد با چشم اندازی رو به گنبد طلایی امام رضا (ع) غذاهای متنوع و باکیفیت بصورت بوفه ارائه می دهد. طراحی دلنشین و فضای صمیمی هتل جواهر شرق سفر خوبی را در مشهد برایتان رقم خواهد زد. برای رزرو هتل سه ستاره در مشهد با سایت زواران تماس بگیرید.

آدرس هتل جواهر شرق: مشهد - خیابان امام رضا - بین امام رضا 6 و 8

هتل جواهر شرق مشهد

رزرو هتل سه ستاره مشهد از طریق سایت زواران

بطور کلی اقامت در هتل های ستاره دار امکانات کافی برای سفر را در اختیارتان قرار خواهد داد و از کیفیت هتل تا حد زیادی مطمئن می شوید. بهترین هتل ها در هر شهری هتل های پنج ستاره و چهار ستاره هستند. اگر هزینه کافی برای رزرو هتل پنج یا چهار ستاره ندارید بهترین گزینه رزرو هتل سه ستاره می باشد. حال اگر به مشهد سفر می کنید برای رزرو هتل در مشهد می توانید با سایت زواران تماس بگیرید. رزرو هتل سه ستاره در مشهد نیز با مناسب ترین قیمت از طریق سایت زواران امکان پذیر است.

تماس با زواران: 1008088(0519)

 

تاریخ انتشار : 1397/11/14


 

نماد اعتماد الکترونیکی