قیمت هتل های دو ستاره مشهد در ولادت امام رضا(ع)

تاریخ انتشار: 1398/04/09

قیمت هتل های دو ستاره مشهد در ولادت امام رضا(ع)

قیمت هتل های مشهد برای ولادت امام رضا(ع)

شهر مشهد به دلیل وجود بارگاه منور و ملکوتی امام رضا (ع) در تمامی ایام سال و به ویژه در مناسبات خاص از پر مسافرترین شهر های کشور عزیزمان ایران است. در ولادت امام رضا(ع) این قضیه شدت بیشتری پیدا می کند و مشتاقان زیارت آن حضرت، این فرصت را غنیمت شمرده و به مشهد سفر می کنند. امسال تاریخ 23 تیرماه مصادف با ولادت با سعادت امام رضا(ع) می باشد. برای برنامه ریزی بهتر برای سفر در این مطلب سایت زواران قیمت تعدادی از هتل های دو ستاره مشهد را برای این تاریخ ها باهم بررسی می کنیم.

هتل پارسه مشهد

هتل دو ستاره پارسه در مشهد با فاصله حدود 20 دقیقه پیاده روی تا حرم قرار دارد که برای طی کردن این مسافت و رفاه حال مسافران مشهد، در طول روز چندین نوبت سرویس رفت و برگشت به حرم مطهر دارد. هتل پارسه مشهد از سال 86 آغاز به کار کرده و با بازسازی در سال 93 امکانات و خدمات خود را به روز و همگام با استانداردهای جهانی کرده است. غذای بوفه، محیطی زیبا و دلباز و قیمت مناسب از ویژگی های بارز هتل دو ستاره پارسه در مشهد است.

قیمت هتل پارسه مشهد در تاریخ 21 تا 24 تیر نفری 130.000 تومان می باشد.

آدرس هتل پارسه: مشهد - خیابان امام رضا - خیابان دانش غربی 5/1

هتل پارسه مشهد

هتل نخل فردوس مشهد

هتل نخل فردوس مشهد از هتل های دو ستاره نوساز مشهد می باشد که در سال 96 افتتاح شده است. فاصله نزدیک هتل نخل فردوس به حرم مطهر که حدود 10 دقیقه پیاده روی می باشد از مشخصه های مهم و مورد استقبال مسافران مشهد است. کیفیت خوب غذاهای هتل نخل فردوس در مشهد زائران امام رضا را راضی و خشنود نگه داشته است. موقعیت مکانی و دسترسی های هتل نخل فردوس نه تنها به حرم مطهر امام رضا (ع) بلکه به مراکز خرید، مرکز شهر و وسایل حمل و نقل عمومی بسیار خوب است.

قیمت هتل دو ستاره نخل فردوس برای ولادت امام رضا(ع) نفری 120.000 تومان می باشد.

آدرس هتل نخل فردوس: مشهد - خیابان امام رضا 11

هتل نخل فردوس مشهد

هتل هرند مشهد

هتل هرند مشهد از هتل هایی با سابقه درخشان در شهر مشهد است این هتل دو ستاره که بیش از ده سال سابقه فعالیت و خدمت رسانی به مسافران مشهد را دارد در سال 93 نیز بازسازی شده است. محل قرارگیری هتل هرند در میدان بیت المقدس مشهد است که 5 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر مشهد دارد. نزدیکی به حرم، کیفیت غذایی خوب و محیط آرام و منظم هتل هرند را می توان از مشخصه های مهم آن برشمرد.

قیمت هتل هرند مشهد از 20 تا 24 تیر مصادف با ولادت امام رضا(ع) نفری 130.000 تومان است.

آدرس هتل هرند : مشهد - خیابان امام رضا - میدان بیت المقدس

هتل هرند مشهد

تاریخ انتشار : 1398/04/09


 

{enamadx}