قیمت هتل های مشهد برای ولادت امام رضا(ع)

تاریخ انتشار: 1399/04/10

قیمت هتل های مشهد برای ولادت امام رضا(ع)

رزرو هتل های مشهد در ولادت امام رضا(ع)

شهر مشهد در تمامی مناسبت های مذهبی شاهد خیل عظیمی از هموطنان عزیزی می باشد که به زیارت امام رضا(ع) می آیند. در این میان شهادت و ولادت امام رضا(ع) جایگاه ویژه ای میان دوست داران آن امام همام دارد و زیارت امام رضا(ع) در روز ولادت و شهادت ایشان، آرامش را در قلوب مومنین جاری می کند. امسال برای آسودگی خیال زائران مشهد و تسهیل شرایط سفر به مشهد، هتل های مشهد به ویژه هتل های نزدیک حرم در مشهد افزایش قیمت نداشتند و به راحتی امکان رزرو هتل های مشهد را برایتان فراهم کرده است. قیمت تعدادی از هتل های مشهد با درجه و کیفیت های متفاوت را در ادامه سایت زواران بخوانید و برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران زواران تماس بگیرید.

هتل پارمیدا مشهد

هتل سه ستاره پارمیدا در مشهد با افتتاح در سال 88 از هتل های باسابقه شهر مشهد محسوب می گردد. فضای آرام بخش هتل پارمیدا لذت سفر به مشهد را برای زائران امام رضا(ع) دوچندان می کند. هتل پارمیدا مشهد در خیابان امام رضا که از خیابان های اصلی و محبوب منتهی به حرم می باشد، قرار گرفته است و با اقامت در هتل سه ستاره پارمیدا مشهد حدودا 20 دقیقه پیاده روی تا حرم مشهد دارید.

قیمت هتل پارمیدا مشهد برای ولادت امام رضا(ع) نفری 80.000 تومان است. 

آدرس هتل پارمیدا : مشهد - امام رضا 24

هتل پارمیدا مشهد

هتل آپارتمان پاویون مشهد

اگر به دنبال رزرو هتل آپارتمان ارزان در مشهد هستید و البته نزدیکی به حرم مطهر امام رضا(ع) از اولویت های شما در سفر مشهد می باشد، هتل آپارتمان پاویون در مشهد یکی از گزینه های پیش روی شماست. بازسازی هتل آپارتمان پاویون در سال 96 علاوه بر به روز رسانی و افزایش خدمات و کیفیت، سبب زیباتر شدن فضای داخلی و نوسازی ابزار و وسایل هتل پاویون مشهد نیز شده است.

قیمت اسکان هتل آپارتمان پاویون در مشهد در ولادت امام رضا(ع) نفری 45.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان پاویون : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - نبش چهار راه سوم

هتل آپارتمان پاویون مشهد

هتل آپارتمان تام مشهد

هتل آپارتمان تام در مشهد از هتل آپارتمان های خوب نزدیک حرم می باشد که به نسبت خدمات و امکاناتش قیمت بسیار مناسبی نیز ارائه می دهد. هتل آپارتمان تام مشهد به تازگی و در سال 97 بازسازی شده است. هتل آپارتمان تام مشهد دارای محیط دلباز و آرام برای اقامت در جوار حرم مطهر می باشد. هتل آپارتمان تام مشهد در خیابان امام رضا 9 و در فاصله کمی تا حرم مشهد واقع شده است.

قیمت هتل آپارتمان تام مشهد برای ولادت امام رضا(ع) نفری 70.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان تام : مشهد - خيابان امام رضا٩

هتل آپارتمان تام مشهد

تاریخ انتشار : 1399/04/10
 

{enamadx}