قیمت هتل های مشهد برای ولادت امام علی (ع)

تاریخ انتشار: 1398/11/27

قیمت هتل های مشهد برای ولادت امام علی (ع)

قیمت هتل در مشهد برای ولادت حضرت علی(ع)

اسفندماه در مشهد هوای مطلوب و خوبی دارد. مناسبت های مذهبی نیز همیشه مشهد میزبان تعداد زیادی از مسافران و مشتاقان زیارت امام رضا(ع) می باشد. ولادت امام علی(ع) و روز پدر، امسال در اواسط اسفندماه و مصادف با 18اسفند98 است. این تعطیلی رسمی فرصت بسیار خوبی برای سفری کوتاه به شهر مشهد و زیارت امام رضا (ع) می باشد. حتی بسیاری از هموطنان عزیز سفر به مشهد را بعنوان هدیه به پدر خود می دهند تا شادی این روز را برایشان دو چندان کنند. فرصت زیادی تا روز پدر و رزرو هتل در مشهد باقی نمانده پس زودتر جهت ثبت رزرو هتل های مشهد اقدام کنید. با سایت زواران تماس گرفته و بهترین هتل ها را با مناسب ترین قیمت رزرو کنید.

هتل آپارتمان ایزد مشهد

هتل آپارتمان ایزد در مشهد بسیار مرتب و شیک می باشد. فضای داخلی هتل آپارتمان ایزد مشهد دلباز و دنج است. اقامت در هتل آپارتمان ایزد مشهد امکانات و خدمات مورد نیازتان برای اقامت در مشهد را فراهم می کند. هتل آپارتمان ایزد مشهد در خیابان طبرسی 19 واقع شده و فاصله بسیار کمی تا حرم دارد.

قیمت هتل آپارتمان ایزد در مشهد برای ولادت امام علی(ع) نفری 90.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان ایزد : مشهد - خیابان طبرسی19

هتل آپارتمان ایزد مشهد

هتل آپارتمان آریکان مشهد

هتل آپارتمان آریکان در مشهد از هتل آپارتمان های نوساز نزدیک حرم می باشد. هتل آپارتمان آریکان در سال 98 و در خیابان سرشور افتتاح شده است. از نظر فاصله تا حرم مطهر، هتل آپارتمان آریکان مشهد بسیار مورد استقبال مسافران بوده و حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا دارد. هتل آپارتمان آریکان دارای قیمت بسیار مناسبی برای اقامت در مشهد می باشد.

قیمت هتل آپارتمان آریکان مشهد برای روز پدر نفری 70.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان آریکان : مشهد - خیابان اما رضا5 - سرشور21

هتل آپارتمان آریکان مشهد

هتل ابریشم مشهد

هتل دو ستاره ابریشم در مشهد از همه لحاظ هتلی خوب برای اقامت می باشد. نزدیکی به حرم، امکانات، خدمات و تجهیزات خوب هتلی، کیفیت خوب غذا، چیدمان های شیک و استفاده از لوازم جدید و نو و.... از دلایل محبوبیت هتل ابریشم مشهد می باشد. اقامت در هتل ابریشم مشهد سفری آسوده و بدون دغدغه برایتان رقم می زند.

قیمت هتل ابریشم مشهد در ولادت حضرت علی(ع) نفری 100.000 تومان است.

آدرس هتل ابریشم: مشهد - امام رضا2 - کوچه کربلا

هتل ابریشم مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/11/27


 

{enamadx}