قیمت هتل در مشهد برای ولادت امام رضا(ع)

تاریخ انتشار: 1398/04/01

قیمت هتل در مشهد برای ولادت امام رضا(ع)

هتل های مشهد برای ولادت امام رضا(ع)

به دلیل وجود بارگاه ملکوتی و مقدس حضرت رضا(ع) در مشهد، این شهر همه روزه میزبان تعداد کثیری از مشتاقان و دوستداران آن حضرت می باشد. مسلمانان جهان با حضور در حرم مطهر امام رضا(ع) مشهد به راز و  نیاز با این امام رئوف پرداخته و از طریق این امام همام به پروردگار متوسل شده و حاجات و خواسته های خود را از وی طلب می کنند. به جرات می توان گفت از شلوغ ترین و پر مسافر ترین ایام سال در مشهد، روزهای شهادت و ولادت امام رضا(ع) است و در این ایام نرخ هتل های مشهد با کمی افزایش همراه می باشند. اکنون که نزدیک به تاریخ ولادت امام رضا(ع) هستیم خالی از لطف نیست در این مطلب از سایت زواران قیمت تعدادی از هتل های مشهد را برای این مناسبت بدانید.

هتل صادقیه مشهد

هتل صادقیه مشهد از هتل های سه ستاره در نزدیکی حرم مطهر می باشد که در سال 95 بازسازی شده است. خدمات و امکانات ارائه شده در هتل صادقیه مشهد مطابق با استانداردهای هتلداری و گردشگری بوده و برای اقامت در شهر مقدس مشهد کافی و بسیار مناسب است. اتاق های واقع در هتل صادقیه دلباز و بزرگ هستند و وسایل بکار رفته در این هتل تماما جدید و شیک می باشند.

قیمت هتل صادقیه مشهد در تاریخ ولادت امام رضا(ع) نفری 250.000 تومان است.

آدرس هتل صادقیه : مشهد - خیابان خسروی نو - کوچه خامنه ای - کوچه قنادی هتل صادقیه

هتل صادقیه مشهد

هتل دیبا مشهد

هتل یک ستاره دیبا از هتل های خیابان امام رضا مشهد می باشد. این هتل از هتل های باسابقه در مشهد نیز محسوب می شود که پس از مدت ها فعالیت در سال 95 نیز مورد بازسازی قرار گرفته است. هتل دیبا مشهد با ارائه خدمات و امکانات خوب، قیمت بسیار مناسبی نیز دارد. به راستی فضای داخلی ، اتاق ها و خدمات هتل دیبا فراتر از هتل یک ستاره می باشد.

قیمت هتل دیبا مشهد در 20تا24 تیر نفری 160.000 تومان است.

آدرس هتل دیبا : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضای 8 - نبش چهارراه دوم

هتل دیبا مشهد

هتل آپارتمان زمرد مشهد

زمرد یکی از شیک ترین و بهترین هتل آپارتمان های خیابان امام رضا مشهد می باشد. هتل آپارتمان زمرد مشهد که در خیابان امام رضا6 قرار دارد فاصله ای حدودا 5 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد. فضای دلنشین، چشم انداز زیبا و معماری نوین از ویژگی های بارز هتل زمرد مشهد است. فضای دنج و آرام و کیفیت خوب غذای هتل آپارتمان زمرد در مشهد نیز از دیگر مشخصه های آن می باشد.

قیمت هتل آپارتمان زمرد برای ولادت امام رضا(ع) نفری 230.000 تومان است.

آدرس هتل زمرد : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 6

هتل آپارتمان زمرد مشهد

تاریخ انتشار : 1398/04/01


 

{enamadx}