قیمت هتل های مشهد برای ولادت پیامبر اکرم (ص)

تاریخ انتشار: 1398/08/19

قیمت هتل های مشهد برای ولادت پیامبر اکرم (ص)

قیمت هتل در مشهد برای ولادت حضرت رسول (ص)

در تمام شهر های ایران همزمان با ولادت پیامبر اکرم جشن و شادی به پا می شود و شهرها غرق در نور و شادی می شوند. این قضیه در شهرهای مذهبی مانند مشهد مقدس جلوه ای دو چندان دارد. خیابان های اطرا حرم امام رضا(ع) در مشهد در این ایام سرشار از هیاهومی باشد و شاهد تعداد زیادی مسافر هستیم که برای عرض شادباش به امام هشتم شیعیان، راهی حرم مطهر می شوند. پخش نذری بین مردم در این ایام بسیار به چشم می خورد. خیابان ها و حرم مطهر چراغانی و گل باران می شوند. به شما پیشنهاد می کنیم حتما در ایام ولادت و شادمانی به مشهد سفر کنید. قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های مشهد را برای این ایام در سایت زواران می خوانید.

هتل آپارتمان نجف پور مشهد

هتل آپارتمان نجف پور در مشهد از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر می باشد که در سال 93 مورد بازسازی قرار گرفته است. هتل آپارتمان نجف پور به تازگی تغییر نام داده و قبلا به هتل آپارتمان درویش شناخته می شد. هتل آپارتمان نجف پور مشهد فضای تمیز و ساکت برای اقامت خاطره انگیز در مشهد دارد. امکانات و خدمات هتل آپارتمان نجف پور نیز کاملا مطلوب و برای اقامت در مشهد قابل قبول می باشد.

قیمت هتل آپارتمان نجف پور مشهد برای ولادت رسول اکرم نفری 65.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان نجف پور : مشهد - امام رضا 5 - چهنو10

 

هتل آپارتمان نجف پور مشهد

هتل آپارتمان حجاب مشهد

هتل آپارتمان حجاب مشهد در خیابان امام رضا 5 قرار گرفته و حدودا 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد. پرسنل کارآزموده و مجرب یکی از ویژگی های هتل آپارتمان حجاب می باشد. فاصله نزدیک هتل آپارتمان حجاب مشهد تا حرم، در کنار کیفیت مطلوب و قیمت مناسب باعث شده همیشه با استقبال مسافران مشهد روبرو شود.

قیمت هتل آپارتمان حجاب در مشهد برای ولادت پیامبر (ص) نفری 65.000 تومان است.

آدرس: مشهد - خیابان امام رضا 5 - انتهای چهنو 10

هتل آپارتمان حجاب مشهد

هتل آپارتمان آفرین مشهد

هتل آپارتمان آفرین مشهد را می توان یکی از هتل آپارتمان های خوب مشهد در نزدیکی حرم مطهر دانست. هتل آپارتمان آفرین به مانند هتل های یک و دو ستاره از مسافران مشهد پذیرایی می کند. تمامی اتاق های هتل آپارتمان آفرین بزرگ و دلباز هستند و برای سفر به مشهد مکانی بسیار مناسب فراهم می کند. کیفیت غذای هتل آپارتمان آفرین مشهد نیز بسیار مطلوب بوده و رضاین زائران مشهد را جلب کرده است.

قیمت هتل آپارتمان آفرین مشهد برای ولادت پیامبر اکرم نفری 90.000 تومان می باشد.

آدرس: مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3

هتل آپارتمان آفرین مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/08/19


 

{enamadx}