رزرو هتل در مشهد در ولادت امام رضا(ع)

تاریخ انتشار: 1399/04/11

رزرو هتل در مشهد در ولادت امام رضا(ع)

رزرو هتل های مشهد در ولادت امام رضا(ع)

اکنون که در آستانه ولادت با سعادت امام رضا(ع) هستیم و با توجه به آغاز فصل تابستان و تعطیلی مدارس بسیاری از خانواده ها با خیالی آسوده قصد سفر به مشهد را دارند. متاسفانه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا برنامه های مذهبی برگزار نمی شوند اما زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) در تاریخ ولادت ایشان حس و حال بسیار خوبی به شما منتقل خواهد کرد. خوشبختانه هتل های مشهد در ولادت امام رضا سال99 هتل های مشهد افزایش قیمت نداشته و به راحتی می توانید رزرو هتل در مشهد را از طریق سایت زواران انجام دهید.

هتل آپارتمان ربانی مشهد

هتل آپارتمان ربانی در مشهد از هتل آپارتمان های ارزان مشهد نزدیک حرم مطهر امام رضا(ع) می باشد. با اقامت در هتل آپارتمان ربانی مشهد می توانید با حدود 10دقیقه پیاده روی به زیارت امام رضا(ع) بروید چرا که هتل آپارتمان ربانی در مشهد در خیابان امام رضا5 واقع شده است. چیدمان هتل آپارتمان ربانی مشهد ساده و با رنگ های روشن بوده که فضا را دلباز و زیبا می کند.

قیمت هتل آپارتمان ربانی مشهد در ولادت امام رضا(ع) نفری 70.000 تومان است.

آدرس آپارتمان ربانی مشهد: خیابان امام رضا امام رضا5 چهنو 6 هتل آپارتمان ربانی

هتل آپارتمان ربانی مشهد

هتل آپارتمان پارادایس مشهد

هتل آپارتمان پارادایس در مشهد از سال 96 آغاز به کار کرده که در دسته هتل های نوساز مشهد قرار می گیرد. هتل آپارتمان پارادایس مشهد شیک و تمیز است و فضای زیبایی برای اقامت در مشهد دارد. کافی شاپ و رستوران هتل آپارتمان پارادایس مشهد نیز دارای محیط دنج و آرام می باشد که غذا و نوشیدنی های باکیفیت در آن سرو می شود.

قیمت رزرو هتل آپارتمان پارادایس مشهد برای ولادت امام رضا نفری 60.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان پارادایس : مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3 - بن بست دوم - سمت راست

هتل آپارتمان پارادایس مشهد

هتل هاترا مشهد

هتل سه ستاره هاترا مشهد هتلی بسیار خوب با کیفیت و خدمات خوب در اطراف حرم مطهر می باشد. فضای داخلی هتل هاترا مشهد در اتاق ها، لابی، رستوران و .... بسیار زیبا و دلنشین است. تمیزی هتل هاترا در مشهد از دیگر نقاط قوتش می باشد. پیاده روی از هتل هاترا مشهد تا حرم امام رضا(ع) حدود 10 دقیقه است که سبب شده هتلی محبوب نزد مسافران مشهد باشد.

قیمت هتل هاترا مشهد برای رزرو در تاریخ ولادت امام رضا(ع) نفری 110.000 تومان است.

آدرس هتل هاترا : مشهد - خیابان امام رضا - خیابان دانش غربی - نبش سرشور 37

هتل هاترا مشهد

 

تاریخ انتشار : 1399/04/11


 

{enamadx}