هتل آپارتمان خوب در مشهد

تاریخ انتشار: 1397/11/16

هتل آپارتمان خوب در مشهد

هتل آپارتمان خوب نزدیک حرم در مشهد

شاید بسیاری از مسافران تفاوت های عمده هتل با هتل آپارتمان را ندانند و تنها فرق هتل ها و هتل آپارتمان ها را در قیمت بدانند. اکثر افراد فکر می کنند تمام هتل آپارتمان ها از هتل ها بدتر هستند و کیفیت پایین تری دارند. این تفکر کاملا اشتباهی ست که بین مردم جا افتاده است. مهم ترین تفاوت هتل ها و هتل آپارتمان ها در اندازه و نوع واحدهای اقامتی آن می باشد. با رزرو هتل آپارتمان شما یک واحد آپارتمانی دریافت خواهید کرد که شامل اتاق خواب، فضای حال، آشپزخانه و سرویس بهداشتی می باشد. در حالیکه با رزرو هتل تنها یک اتاق دریافت خواهید کرد که شامل تخت و سرویس بهداشتی می باشد. با شناخت این تفاوت متوجه خواهید شد اگر برای سفر تعدادتان زیاد است و می خواهید در سفر کنار هم باشید. رزرو هتل آپارتمان انتخاب بسیار مناسب تری ست.

هتل آپارتمان ها فاقد ستاره هستند و تنها خدماتی که به مسافران می دهند نشان دهنده کیفیت و درجه آنهاست. می توان ادعا کرد مشهد شهریست که بیشترین تعداد هتل آپارتمان را در خود جای داده است و دلیل این امر نیز وجود بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) و تعداد زیادی از مسافران هستند که در تمام ایام سال از تمام شهرهای ایران به مشهد سرازیر می شوند. مسافران مشهد که با بودجه های متفاوت به سفر می آیند باید مراکز اقامتی متفاوت با درجه های مختلف نیز برای پوشش این مسافران وجود داشته باشد. در این مطلب سایت زواران بهترین هتل آپارتمان های شهر مشهد که خدماتی در حد هتل های خوب و ستاره دار در مشهد را ارائه می دهند معرفی خواهیم کرد تا شاید تصور اشتباهی که از سطح کیفی هتل آپارتمان دارید را از بین ببریم. سعی می کنیم بیشتر هتل آپارتمان خوب و ارزان مشهد را به شما معرفی کنیم. به دلیل تعداد زیاد هتل آپارتمان خوب در مشهد در مطالب بعدی زواران نیز هتل آپارتمان های دیگر مشهد را معرفی کنیم.
 

هتل آپارتمان خوب نزدیک حرم در مشهد

هتل آپارتمان کنعان مشهد

اگر برای رزرو هتل در مشهد به دنبال هتل آپارتمان خوب و نزدیک به حرم گشته اید قطعا نام هتل آپارتمان کنعان مشهد را شنیده اید. هتل آپارتمان کنعان خدمات عالی را ارائه می دهد و در حد هتل های با کیفیت دو ستاره در مشهد است. هتل آپارتمان کنعان مخصوص شما مسافرانی ست که سفری آرام، بدون دغدغه و البته کم خرج به مشهد می خواهید. اقامت در خیابان امام رضا مشهد به ویژه خیابان های اولیه آن که فاصله بسیار کمی تا حرم مطهر دارند، برای زائران مشتاق زیارت بسیار ایده آل است. هتل آپارتمان کنعان نیز در امام رضا8 قرار دارد و از این حیث همیشه مورد استقبال مسافران مشهد بوده است. اتاق های هتل آپارتمان کنعان در مشهد تمیز، نورگیر و دارای اتاق خواب می باشند. اکثر آپارتمان های هتل آپارتمان کنعان مشهد دارای آشپزخانه هستند که امکان آشپزی را برایتان فراهم می کند.

آدرس هتل آپارتمان کنعان مشهد: خیابان امام رضا 8 - امام رضا 8 - کوچه شهید ربیعی کوچه صاحب نهم

هتل آپارتمان کنعان مشهد

هتل آپارتمان تبسم مشهد

اگر از هتل آپارتمان محل اقامت خود در مشهد توقع فراتری دارید و می خواهید مشابه هتل های ستاره دار مشهد به شما خدمات دهد می توانید اقامت در هتل آپارتمان تبسم مشهد را تجربه کنید. تبسم تنها اسمش هتل آپارتمان است و خدماتش در حد هتل های دو ستاره مشهد می باشد. هتل آپارتمان تبسم در مشهد با افتتاح در سال 96 از دسته هتل آپارتمان های نوساز نزدیک حرم است. فضای داخلی هتل در تمام محیط آن فراتر از ظاهر یک هتل آپارتمان است و از همان بدو ورود متوجه می شوید سطح هتل آپارتمان تبسم مشهد فراتر از یک هتل آپارتمان معمولی در مشهد مقدس است. کافی شاپ، رستوران و پارکینگ رایگان از امکانات هتل آپارتمان تبسم مشهد می باشد. با رزرو هتل آپارتمان درجه عالی مشهد که همان هتل تبسم می باشد از طریق تماس با  1008088(0519) می توانید از تمام امکاناتش بهره مند شوید.

آدرس هتل آپارتمان تبسم مشهد: خیابان امام رضا-امام رضا 3 بن بست اول یا بن بست دوم سمت راست

هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان آرین مشهد

هتل آپارتمان های نوساز به مراتب تمیزتر و مرتب تر از هتل آپارتمان های قدیمی و بازسازی نشده هستند. هتل آپارتمان آرین در مشهد هتلی بسیار نوساز و شیک اطراف حرم مشهد است و با قرار گرفتن در امام رضا3 تنها پنج دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر امام رضا(ع) دارد. هتل آپارتمان آرین از نظر خدمات، امکانات و ظاهر در حد هتل های سه ستاره در مشهد است. سرو غذا بصورت بوفه می تواند گواه بر این ادعا باشد. دریافت خدمات کامل و کافی در بالاترین سطح برای مسافران مشهد با رزرو هتل آپارتمان آرین در مشهد به سادگی فراهم خواهد شد. اگر مشتاق زیارت امام رضا می باشید و دائما بخواهید به حرم بروید با اقامت در هتل آپارتمان آرین مشهد کاملا در این زمینه هم آرامش خواهید داشت. بدون شک آرین، هتل آپارتمان عالی در مشهد نزدیک حرم می باشد.

آدرس هتل آپارتمان آرین مشهد: خیابان امام رضا - ابتدای امام رضا 3

هتل آپارتمان آرین مشهد

هتل آپارتمان پارادایس مشهد

سخت گیری برای رزرو هتل آپارتمان در مشهد امری بسیار طبیعی ست. به هر حال می خواهید هزینه کنید و در مشهد به زیارت و سیاحت بپردازید. هتل آپارتمان پارادایس مشهد از آن دسته هتل آپارتمان های مشهد است که با رزرو آن خیالتان بابت خدمات هتل و خاطره انگیز شدن سفرتان به مشهد راحت باشد. این هتل آپارتمان نیز مانند هتل آپارتمان های مشهد که در بالا معرفی کردیم بسیار نوساز و تمیز می باشد. ساختمان هتل و چیدمان های داخلی آن بسیار شیک و مدرن است. محیط آرام و دنج هتل آپارتمان پارادایس مشهد در فاصله اندکی نسبت به حرم امام رضا قرار دارد. رستوران و کافی شاپ هتل آپارتمان پارادایس مشهد نیز با محیط کوچک و دلنشین خود میزبان شایسته برای مهمانان مشهد می باشد. در یک جمله می توان گفت هتل آپارتمان پارادایس، هتل آپارتمان عالی در مشهد نزدیک حرم است.

آدرس هتل آپارتمان پارادایس مشهد: خیابان امام رضا 5 - چهنو 3 - بن بست دوم - سمت راست

هتل آپارتمان پارادایس مشهد

رزرو هتل آپارتمان باکیفیت مشهد از طریق سایت زواران

کسانیکه با سایت زواران تماس می گیرند و به دنبال رزرو هتل آپارتمان نزدیک حرم در مشهد هستند، می دانند که ما همواره هتل آپارتمان باکیفیت مشهد و هتل آپارتمان عالی مشهد را به آنها معرفی می کنیم. فقط به دلیل اینکه هتل آپارتمان های مشهد کیفیت خوبی دارند و قیمت مناسبی را ارائه می دهند در اکثر مواقع ظرفیتشان تکمیل است. پس لطفا کمی زودتر از تاریخ سفر به مشهد برای رزرو هتل در مشهد با شماره گیری: 1008088(0519) اقدام کنید.

 

تاریخ انتشار : 1397/11/16

 

نماد اعتماد الکترونیکی