معرفی هتل اطلس مشهد

معرفی هتل اطلس مشهد

معرفی هتل سه ستاره اطلس در مشهد

سفر راهیست برای رهایی و خلاص شدن از نگرانی ها و دغدغه های فکریتان. عموما افراد هنگامی که از نظر روحی و فکری خسته می شوند به سفر پناه می برند. سفر به مشهد هم که همیشه برای التیام روح و ذهن بهترین گزینه است. مهم تر از سفر رفتن، محلی ست که در سفر برای اقامت انتخاب می کنید. رزرو هتل در مشهد و البته در هر شهری اهمیت به سزایی دارد که باید از جاهای معتبر که راهنمایی ها و مشاوره های درستی به شما می دهند، انجام شود. اگر هتل خوب در مشهد رزرو کنید مطمئنا سفری خاطره انگیز خواهید داشت. هتل سه ستاره اطلس که از بهترین هتلهای سه ستاره در مشهد می باشد را در این مطلب زواران به شما معرفی میکنیم.

ویژگی های هتل اطلس مشهد

هتل سه ستاره اطلس مشهد از قدیمی ترین و البته خوش یابقه ترین هتل های شهر مشهد است. با اینکه هتل اطلس مشهد از سال 55 در شهر زیارتی و سیاحتی مشهد مقدس شروع به کار کرده است در سال 78 کاملا بازسازی شده و امکانات و خدمات زیادی را به هتل اضافه کرده است. همانطور که می دانید از مزیت های هتل در مشهد نزدیک بودن آن به حرم مطهر می باشد. هتل اطلس در مشهد این مزیت را در حد اعلا دارا می باشد و در فاصله بسیار کم نسبت به حرم امام رضا قرار دارد بطوریکه شما با کمتر از 5 دقیقه پیاده روی می توانید به پابوس امام رضا(ع) بروید. هتل اطلس مشهد دو ساختمان شمالی و جنوبی دارد که باعث شده تعداد زیادی از مسافران مشهد را بتواند پوشش دهد. به دلیل رضایت مسافرانی که هتل اطلس مشهد را برای اقامت در مشهد انتخاب کرده اند. هتل اطلس مشهد از محبوب ترین هتل ها برای مسافران مشهد می باشد. پارکینگ رایگان، سالن بدنسازی، کافی شاپ و رستوران مشرف به حرم از امکانات دیگر هتل بزرگ اطلس مشهد می باشد که با رزرو هتل اطلس می توانید از آنها استفاده کنید.

ساختمان هتل اطلس مشهد

ساختمان هتل اطلس مشهد

پذیرش هتل اطلس مشهد

پذیرش هتل اطلس مشهد

لابی هتل اطلس مشهد

لابی هتل اطلس مشهد

فضای داخلی هتل اطلس مشهد

فضای داخلی هتل اطلس مشهد

راهروهای هتل اطلس مشهد

راهروهای هتل اطلس مشهد

کافی شاپ هتل اطلس مشهد

کافی شاپ هتل اطلس مشهد

رزرو هتل اطلس مشهد از طریق سایت زواران

اتاق ها و آپارتمان های واقع در هتل اطلس مشهد بسیار تمیز، مجهز و دلباز هستند. رزرو هتل اطلس در مشهد مخصوصا برای افرادیکه توانایی پیاده روی زیاد ندارند مناسب است. فضای آرام و دنج هتل اطلس نیز همه روزه برای میزبانی از مسافران مشهد آماده می باشد. تنها یک تماس با سایت زواران می تواند شما را به خواسته تان رسانده و رزرو هتل اطلس را با مناسب ترین قیمت و بالاترین خدمات انجام دهید.

تلفن ثابت تماس با زواران: 1008088(0519)

آدرس هتل اطلس: مشهد - خیابان امام رضا - میدان بیت المقدس

رزرو اتاق در هتل اطلس مشهد

رزرو اتاق در هتل اطلس مشهد

رزرو اتاق دو تخته هتل اطلس مشهد

رزرو اتاق دو تخته هتل اطلس مشهد

رزرو اتاق سه تخته هتل اطلس مشهد

رزرو اتاق سه تخته هتل اطلس مشهد


 

نماد اعتماد الکترونیکی