معرفی هتل اترک مشهد

معرفی هتل اترک مشهد

معرفی هتل چهار ستاره اترک در مشهد

هتل های ستاره دار همیشه محبوبیت خود را برای مسافران داشته و دارند. مسافرانی که همیشه لوکس سفر می کنند و با بودجه های زیاد به سفر می روند با خیال راحت می توانند هتل های چهار ستاره و پنج ستاره را رزرو کنند و با دریافت خدمات عالی از سفر خود لذت ببرند. فضای آرام و شیک و خدمات بی نظیر که در هتل های لوکس چهار ستاره و پنج ستاره ارائه می شود قابل مقایسه با هتل های سطح پایین نیست. هتل چهار ستاره اترک مشهد نیز از هتل های لوکس چهارستاره شهر مشهد می باشد که با شناخت آن می توانید برای سفر به مشهد رزرو کنید.

ویژگی های هتل اترک مشهد

می توان ادعا کرد هتل چهارستاره اترک مشهد از قدیمی ترین هتل های چهار ستاره مشهد می باشد. هتل اترک در مشهد از سال 58 افتتاح شده ولی در سال 94 فصل جدیدی از کار هتل اترک مشهد آغاز شد و با افتتاح فاز جدیدی از اتاق های لوکس و خاص میزبان مسافران مشهد است . هتل اترک در مشهد موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد و حدودا 5 دقیقه پیاده روی تا حرم دارد. فضای داخلی هتل و اتاق های هتل اترک مشهد بسیار مجلل و زیباست. پلن اتاق های هتل اترک در مشهد سوییت، آپارتمان های خواب دار و اتاق های معمولی می باشد. رستوران فضای باز با دید مستقیم به حرم همواره مورد استقبال مسافران مشهد بوده که در هتل اترک مشهد اقامت داشته اند. روم سرویس 24 ساعته ، پارکینگ اختصاصی ، اینترنت بی سیم در تمام طبقات ، رستوران سنتی، تراسفر فرودگاهی، کافی شاپ مدرن ، چای خانه سنتی و... از خدمات و امکانات ویژه ای می باشد که در هتل اترک مشهد ارائه میشود.

ساختمان هتل اترک مشهد

ساختمان هتل اترک مشهد

پذیرش هتل اترک مشهد

پذیرش هتل اترک مشهد

فضای داخلی هتل اترک مشهد

فضای داخلی هتل اترک مشهد

رستوران هتل اترک مشهد

رستوران هتل اترک مشهد

بوفه هتل اترک مشهد

بوفه هتل اترک مشهد

کافی شاپ هتل اترک مشهد

کافی شاپ هتل اترک مشهد

رزرو هتل اترک مشهد از طریق سایت زواران

با رزرو هتل چهار ستاره اترک مشهد سفر لاکچری و بدون نقص به مشهد را می توانید تجربه کنید. خدمات خاص و ویژه ای که در هتل اترک مشهد ارائه می شود را در کمتر هتلی پیدا می کنید. مطمئن باشید از رزرو هتل چهارستاره اترک مشهد پشیمان نخواهید شد. برای رزرو هتل اترک با سایت زواران تماس بگیرید.

  شماره تماس با زواران: 1008088(0519)

آدرس هتل اترک: مشهد - خیابان امام رضا - میدان بیت المقدس

رزرو اتاق هتل اترک مشهد

رزرو اتاق هتل اترک مشهد

رزرو اتاق دو تخته هتل اترک مشهد

رزرو اتاق دو تخته هتل اترک مشهد

  

نماد اعتماد الکترونیکی