قیمت هتل آپارتمان های مشهد در نوروز 98

تاریخ انتشار: 1397/11/28

قیمت هتل آپارتمان های مشهد در نوروز 98

قیمت هتل آپارتمان های مشهد در عید

هتل آپارتمان های مشهد همیشه مورد استقبال مسافران مشهد است. شاید یکی از دلایل استقبال از هتل آپارتمان های مشهد قیمت مناسب آنها می باشد. در ایام تعطیلات عید قیمت هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد اندکی افزایش پیدا می کنند. این افزایش قیمت هتل ها در مشهد باعث می شود هتل آپارتمان ها مکان مناسبی برای اقامت در مشهد برای تعطیلات عید نوروز می باشند. برای اینکه قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد را بدانید بهتر است ادامه این مطلب زواران را بخوانید.

قیمت هتل آپارتمان بهشت مشهد در نوروز 98

هتل آپارتمان بهشت در فاصله بسیار کمی تا حرم مطهر قرار دارد. این هتل آپارتمان که به تازگی بازسازی شده است امکانات و خدماتش در حد هتل های دوستاره مشهد می باشد. پرسنل حرفه ای و مدیریت قوی هتل آپارتمان بهشت سفر خوشی را در عید نوروز برایتان رقم خواهد زد. قیمت هتل آپارتمان بهشت مشهد در تعطیلات عید بصورت زیر می باشد:

از 28 اسفند تا 16 فروردین قیمت نوروزی هتل آپارتمان بهشت مشهد : نفری 145.000 تومان با منوی غذای انتخابی می باشد.

قیمت نوروزی هتل سخاوت مشهد در سال98

هتل آپارتمان سخاوت مشهد غذای باکیفیت و امکانات کافی برای اقامت در مشهد را برایتان فراهم می کند. با حدود 10 دقیقه پیاده روی می توانید برای زیارت به حرم امام رضا بروید. قیمت پکیج نوروز98 هتل آپارتمان سخاوت به شکل زیر می باشد:

از 28 اسفند تا 16 فروردین قیمت عید 98 هتل آپارتمان سخاوت در مشهد : نفری 130.000 تومان می باشد.

قیمت نوروزی هتل آپارتمان سخاوت مشهد در سال 98

قیمت هتل آپارتمان هزار و یک مشهد در ایام نوروز

هتل آپارتمان هزار و یک در مشهد از هتل آپارتمان های باسابقه نزدیک حرم در مشهد است. که در سال 86 فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده است. نزدیک بودن هتل هزار و یک به حرم مشهد از نقاط قوت بارز این هتل آپارتمان مشهد است. قیمت هتل آپارتمان هزار و یک در مشهد برای نوروز 98 :

از 28 اسفند تا 16 فروردین قیمت پکیج نوروزی هتل آپارتمان هزار و یک مشهد : نفری 120.000 تومان می باشد.

قیمت هتل آپارتمان هزار و یک مشهد در ایام نوروز

قیمت نوروز98 هتل آپارتمان حجاب در مشهد

هتل آپارتمان حجاب مشهد در خیابان امام رضا 5 مشهد قرار گرفته و فاصله چندانی تا حرم مطهر ندارد. امکانات و خدمات خوب در حد هتل آپارتمان های باکیفیت را می توانید از هتل حجاب مشهد بگیرید. قیمت هتل آپارتمان حجاب در تعطیلات نوروز 98 به شرح زیر می باشد:

از 28 اسفند تا 16 فروردین قیمت برای نوروز98 هتل آپارتمان حجاب مشهد : نفری 110.000 تومان می باشد.

قیمت نوروز 98 هتل آپارتمان حجاب در مشهد

رزرو هتل آپارتمان در مشهد برای نوروز98

پیشنهاد میکنیم برای تصمیم قطعی برای رزرو هتل آپارتمان مشهد در ایام نوروز98 هرچه سریع تر اقدام کنید. بسیاری از مسافران مشهد هتل یا هتل آپارتمان های مورد نظر خود برای ایام عید 98 را رزرو کرده اند. برای رزرو هتل آپارتمان های مشهد در عید نوروز با شماره های سایت زواران تماس گرفته و استعلام جا و قیمت نوروزی را بگیرید.

تماس با زواران برای رزرو هتل آپارتمان در مشهد برای ایام عید : ثابت 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1397/11/28


 

نماد اعتماد الکترونیکی