قیمت هتل آپارتمان های قیمت مناسب مشهد برای خردادماه

تاریخ انتشار: 1399/03/13

قیمت هتل آپارتمان های قیمت مناسب مشهد برای خردادماه

هتل آپارتمان های قیمت مناسب در مشهد خرداد99

با توجه به استقبال هموطنان عزیزمان در خردادماه99 ، پس از بازگشایی مجدد حرم و هتل های مشهد، سفر به مشهد رونق گرفته و بسیاری از خانواده ها که در نوروز99 موفق به سفر به مشهد نشده اند، پس از تعطیلی مدارس و امتحانات خردادماه تعداد زیادی از آنها آماده سفر به مشهد می شوند. در این مطلب زواران قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های ارزان در مشهد برای رزروهای خردادماه را بررسی می کنیم. اگر هتل دیگری در مشهد مدنظرتان می باشد با سایت زواران تماس بگیرید و اطلاعات کافی را از مشاوران ما دریافت کنید.

هتل آپارتمان پارمین مشهد

یکی از قیمت مناسب ترین هتل آپارتمان های مشهد ، هتل آپارتمان پارمین مشهد واقع در خیابان امام رضا3 می باشد که از هتل آپارتمان های نزدیک مشهد مقدس به حرم امام رضا(ع) نیز محسوب می گردد. هتل آپارتمان پارمین مشهد از سال 89 میزبان مسافران مشهد بوده و تجربه کافی در این امر را کسب کرده است.

قیمت هتل آپارتمان پارمین مشهد برای اقامت فولبرد در ماه خرداد نفری 55.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان پارمین مشهد : خیابان امام رضا - نبش سرشور 32

هتل آپارتمان پارمین مشهد

هتل آپارتمان تیانا مشهد

هتل آپارتمان یا مهمانپذیر تیانا در مشهد برای صرفه جویی در هزینه های سفر به مشهد انتخابی بسیار مناسب است. پیاده روی از هتل آپارتمان تیانا مشهد تا حرم مطهر حدودا 20 دقیقه است اما مسیر پیاده روی آن، زیبا و سرگرم کننده است و این فاصله را حس نخواهید کرد. هتل آپارتمان تیانا در مشهد خدمات و امکانات خوبی به نسبت قیمت خود ارائه می دهد.

قیمت هتل آپارتمان تیانا مشهد برای رزروهای خرداد99 نفری 60.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان تیانا: مشهد - خیابان 17 شهریور - چهارراه عنصری - 17 شهریور 2/4

هتل آپارتمان تیانا مشهد

هتل آپارتمان کوروش مشهد

هتل آپارتمان کوروش در مشهد از هتل آپارتمان های ارزان مشهد است که به نسبت خدمات و امکانات خوبی دارد. هتل آپارتمان کوروش مشهد در سال 82 افتتاح و در سال91 نیز بازسازی شده و از هتل های نسبتا باسابقه مشهد محسوب می گردد. پلن اتاق های هتل آپارتمان کوروش مشهد از 2تا6 تخت می باشد که برخی از آنها اتاق خواب نیز دارند.

قیمت هتل آپارتمان کوروش در مشهد در خردادماه نفری 60.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان کوروش: مشهد - بلوار مدرس - جنب دفتر هواپیمایی ایران ایر - انتهای مجتمع تجاری رضا

هتل آپارتمان کوروش مشهد

 

تاریخ انتشار : 1399/03/13


 

نماد اعتماد الکترونیکی