قیمت هتل های قیمت مناسب مشهد برای آذر

تاریخ انتشار: 1398/08/29

قیمت هتل های قیمت مناسب مشهد برای آذر

هتل های قیمت مناسب آذرماه

شهر مشهد در تمام روزهای سال پذیرای مسافرانی ست که با بودجه و توان مالی متفاوتی به مشهد سفر می کنند. بسیاری از زائران مشهد می خواهند با هزینه کم در هتل آپارتمان ها و واحدهای اقامتی قیمت مناسب اقامت کنند. برای اقامت در هتل های ارزان مشهد بهتر است قبل از سفر تحقیق کنید و بین هتل های قیمت مناسب مشهد با کیفیت ترین و بهترین هتل را انتخاب کنید. قیمت تعدادی از واحدهای اقامتی و هتل آپارتمان های ارزان مشهد برای ماه آذر را در ادامه زواران بخوانید.

هتل آپارتمان تیانا مشهد

هتل آپارتمان تیانا از واحدهای اقامتی خوب در مشهد می باشد. هتل آپارتمان تیانا در مشهد نوساز است و دارای فضای داخلی، لابی و اتاق های تمیز و شیک می باشد. هتل آپارتمان تیانا دارای 3نوبت سرویس به حرم به صورت رفت و برگشت به حرم مطهر امام رضا(ع) است. واحد اقامتی تیانا مشهد همیشه نسبت به خدمات و امکاناتش قیمت بسیار مناسبی نیز ارائه می دهد.

قیمت هتل آپارتمان تیانا در مشهد برای آذرماه 98 نفری 65.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان تیانا: مشهد - خیابان 17 شهریور - چهارراه عنصری - 17 شهریور 2/4 - پشت هتل آپارتمان آفریقا

هتل آپارتمان تیانا مشهد

واحد اقامتی رنگین کمان مشهد

از مهمانپذیرهای خوب مشهد می توان به مهمانپذیر رنگین کمان در مشهد اشاره کرد. از مزیت های واحد اقامتی رنگین کمان مشهد فاصله نزدیک آن تا حرم امام رضا(ع) می باشد که حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم در مشهد دارد. با اقامت در واحد اقامتی رنگین کمان مشهد امکانات و خدماتی که از یک مهمانپذیر توقع دارید را دریافت خواهید کرد.

قیمت واحد اقامتی رنگین کمان مشهد در آذر نفری 65.000 تومان می باشد.

آدرس واحد اقامتی رنگین کمان: مشهد - خیابان امام رضا 8 - چهارراه سوم

واحد اقامتی رنگین کمان مشهد

مهمانپذیر بسطامی مشهد

مهمانپذیر بسطامی در مشهد دارای کیفیت و خدمات بسیار خوب در حد هتل های دو ستاره است. واحد اقامتی بسطامی در مشهد از سال 95 فعالیت خود را آغاز کرده که می توان گفت تمیز، نوساز و شیک می باشد. اتاق های بزرگ، دلباز و نورگیر مهمانپذیر بسطامی در مشهد برای اقامت در جوار حرم امام رضا مکانی مناسب فراهم کرده است.

قیمت مهمانپذیر بسطامی مشهد برای آذر98 نفری 80.000 تومان می باشد.

آدرس مهمانپذیر بسطامی: مشهد - خیابان امام رضا - خیابان اندرزگو 12

مهمانپذیر بسطامی مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/08/29


 

نماد اعتماد الکترونیکی