معرفی هتل اولیا مشهد

معرفی هتل اولیا مشهد

معرفی هتل دو ستاره اولیا در مشهد

هتل های ستاره دار همیشه مقصد مسافران حساس و سخت گیر است. برای سفر به هر شهری اگر میخواهید خدمات خوب و باکیفیتی دریافت کنید بهتر است هتل ستاره دار رزرو کنید. سفر به مشهد که به دلیل حرم مطهر امام رضا (ع) در اولویت بسیاری از هموطنان عزیز می باشد نیز از این قاعده مستثنی نیست. هرچند هتل آپارتمان های بسیار باکیفیتی نزدیک به حرم در مشهد وجود دارند اما بعضی از مسافران مشهد به هتل های ستاره دار اعتماد بیشتری دارند. برای آشنایی و شناخت بیشتر هتل دو ستاره اولیا در مشهد که می تواند از گزینه های رزرو هتل در مشهد برایتان باشد، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

ویژگی های هتل اولیا مشهد

خیابان شیرازی مشهد از خیابان های منتهی به حرم مطهر است که تعداد زیادی هتل و هتل آپارتمان با درجه و کیفیت بالا را در خود جای داده است. فضای دنج و دلنشین هتل اولیا در مشهد در کنار سایر امکاناتش، هتل اولیا را به یکی از بهترین هتل های دو ستاره مشهد تبدیل کرده است. بازسازی هتل اولیا مشهد در سال 96 باعث نوسازی و زیبایی هرچه بیشتر هتل اولیا شده و در جذب بیشتر مسافران مشهد نیز تاثیر بسزایی داشته است. هتل اولیا از هتل های نزدیک حرم مطهر می باشد که دارای پارکینگ با ظرفیت بسیار محدود نیز می باشد که اگر تمایل به استفاده از آن را دارید باید حتما تاکید و تاییدیه آن را دریافت کنید. رستوران زیبای هتل اولیا مشهد نیز غذاهای باکیفیت و متنوع را ارائه می دهد.

ورودی هتل اولیا مشهد

ورودی هتل اولیا مشهد

پذیرش هتل اولیا مشهد

پذیرش هتل اولیا مشهد

لابی هتل اولیا مشهد

لابی هتل اولیا مشهد

رستوران هتل اولیا مشهد

رستوران هتل اولیا مشهد

رزرو هتل اولیا مشهد از طریق سایت زواران

با رزرو هتل اولیا در مشهد حدود 15 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارید. اقامت در هتل اولیا مشهد با ارائه خدمات کافی و قیمت مناسب می تواند رضایت مسافران مشهد را جلب کند. برای رزرو هتل دو ستاره اولیا مشهد با سایت زواران تماس بگیرید.

شماره رزرو هتل های مشهد : 1008088(0519)

آدرس هتل اولیا مشهد: خیابان شیرازی 21 - پلاک 88

رزرو هتل اولیا مشهد

رزرو هتل اولیا مشهد

رزرو اتاق دو تخته هتل اولیا مشهد

رزرو اتاق دو تخته هتل اولیا مشد

رزرو اتاق یک خوابه هتل اولیا مشهد

رزرو اتاق یک خوابه هتل اولیا مشهد

رزرو اتاق دو خوابه هتل اولیا مشهد

رزرو اتاق دو خوابه هتل اولیا مشهد

 


 

نماد اعتماد الکترونیکی