معرفی هتل ترنج مشهد

معرفی هتل ترنج مشهد

معرفی هتل یک ستاره ترنج در مشهد

هتل های نزدیک حرم در مشهد همواره مورد استقبال مسافران مشهد بوده و هست. این هتل ها یا هتل آپارتمان ها به دلیل محبوبیت خود بسیار سریع ظرفیتشان تکمیل می شود. به ویژه در ایام خاص و تعطیلاتی مانند تابستان یا عید نوروز. اکنون نیز در آستانه تعطیلات نوروز 98 هستیم و همانطور که می دانید هتل های مشهد به سرعت در حال پر شدن هستند. پس با مطالعه ویژگی های هتل یا هتل آپارتمان های نزدیک حرم، سعی کنید زودتر تصمیم نهایی خود را بگیرید. در این مقاله هتل یک ستاره ترنج مشهد را بیشتر می شناسیم.

ویژگی های هتل ترنج مشهد

هتل ترنج مشهد از هتل های نزدیک حرم مطهر است که از هتل های با تجربه مشهد نیز محسوب می شود. با اقامت در هتل ترنج مشهد حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم فاصله دارید. هتل ترنج در مشهد که از سال 85 شروع به کار کرده است در سال 95 نیز بازسازی شده است. هتل یک ستاره ترنج مشهد هتل تمیز و مرتبی ست که ظرفیت پذیرش 40 مسافر مشهد را دارد. از این جهت باید هر چه سریع تر اقدام به رزرو آن کنید. برخی از واحد های اقامتی هتل ترنج مشهد دارای اتاق خواب نیز هستند.

ساختمان هتل ترنج مشهد

ساختمان هتل ترنج مشهد

فضای داخلی هتل ترنج مشهد

فضای داخلی هتل ترنج مشهد

لابی هتل ترنج مشهد

لابی هتل ترنج مشهد

رستوران هتل ترنج مشهد

رستوران هتل ترنج مشهد

رزرو هتل ترنج مشهد از طریق سایت زواران

هتل ترنج مشهد امکانات کافی و مناسب برای مسافران مشهد ارائه می دهد. برای رزرو هتل های مشهد با بهترین قیمت و امکانات می توانید با سایت زواران تماس بگیرید. رزرو هتل ترنج در مشهد نیز از طریق سایت زواران به راحتی قابل رزرو است.

تلفن تماس رزرو هتل در مشهد : 1008088(0519)

آدرس هتل ترنج مشهد: اندرزگو 11 ورودی باب الجواد

رزرو هتل ترنج مشهد

رزرو هتل ترنج مشهد

رزرو هتل دو تخته هتل ترنج مشهد

رزرو اتاق دو تخته هتل ترنج مشهد

رزرو اتاق چهار تخته هتل ترنج مشهد

رزرو اتاق چهار تخته هتل ترنج مشهد

 


 

نماد اعتماد الکترونیکی