کارالند مشهد

کارالند مشهد

کارالند در مشهد

شهر مقدس مشهد میزبان خیل کثیری از مسافران می باشد که تعداد زیادی از این مسافران با خانواده خود به مشهد می آیند و عموما فرزندان کوچک نیز همراه آنهاست. درست است که شما برای زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) به مشهد سفر کرده اید و به احتمال زیاد هتل نزدیک به حرم در مشهد رزرو کرده اید اما در میان زیارت و رفت و آمد به حرم مطهر نیاز به تفریح و گردش هم دارید مخصوصا کودکان همراهتان که قطعا در سفر مشهد نیاز به تفریح و بازی های متناسب با سنشان دارند. خوشبختانه شهر مشهد، شهری بزرگ و دارای امکانات و اماکن تفریحی و گردشگری زیادی می باشد که برای هر سن و سالی نیز مناسب است. حال که تصمیم سفر به مشهد با خانواده و فرزندان خود گرفته اید باید با امکانات شهر مشهد و تفریحات آن برای کودکان آشنا شوید. از جمله بهترین مکان های تفریحی مشهد برای کودکان، پارک علمی پروفسور بازیما مشهد است که در زواران هم مفصلا معرفی کرده ایم. پارک ملت مشهد و شهربازی واقع در آن و پارک وکیل آباد نیز از اماکن تفریحی مشهد است که برای اوقات فراغت خانواده ها بسیار مناسب اند. یکی از تفریحات مفرح و مهیج مشهد برای کودکان شهر مشاغل کارالند مشهد می باشد. برای شناخت کارالند مشهد ادامه این مطلب زواران را بخوانید.

شهر مشاغل کارالند مشهد

شهر مشاغل کارالند در یکی از بهترین مناطق و بهترین برج اداری تجاری مشهد واقع شده است. کارالند دارای فضایی با وسعت ۱۰۰۰ متر مربع در دو طبقه قرار گرفته است. شهر مشاغل که از آن می توان بعنوان یک شهربازی نوین یاد کرد، استقلال شخصیتی کودکان و روحیه کار تیمی در آنها را تقویت می کند.

کارالند مشهد

شهر مشاغل کارالند مشهد امکان کسب تجربه کار در شرایطی نزدیک به واقعیت و البته با محوریت بازی را برای کودکان ۳ تا ۱۲ سال فراهم آورده است. آموزش حین تفریح شاید بهترین توصیف از این شهربازی مهیج باشد که در آن، کودکان با انواع مشاغل، فرآیند هزینه و درآمد و تفکر اقتصادی آشنا می شوند. با رفتن به شهر بازی کارالند مشهد علاوه بر تفریح می توانید استعدادهای کودک دلبندتان را در مجموع ۲۱ اِلِمان و شغل متناسب با گروه‌های هدف را شناسایی کنید.

کارالند در مشهد

از شغل هایی که کودکان در کارالند مشهد همراه با بازی و سرگرمی انجام می دهند می توان به : بانکداری، آکادمی موسیقی، اصول اولیه بهداشتی و پزشکی، دندانپزشکی، هایپرمارک، گالری نقاشی و کاردستی، خلبانی، کلنیک فنی، آتش‌نشانی، شیرینی سرا، آموزش رانندگی، رالی خودرو، سالن زیبایی و … اشاره کرد.

شهر مشاغل کارالند مشهد

شهر مشاغل کارالند در مشهد

کارالند مشهد

شهر مشاغل کارالند مشهد

شهر مشاغل مشهد

شهر مشاغل مشهد

علاوه‌ بر بازی در شغل های مختلف مجموعه کارالند فضاهای تخصصی دیگری نیز مانند سینما، کافه تریا، آتلیه عکاسی و سن برگزاری جشن‌ها را جهت رفاه و جذابیت هرچه بیشتر محیط برای کودکان در نظر گرفته است.

کارالند مشهد

شهر مشاغل در مشهد

آدرس شهر مشاغل کارالند مشهد :‌ بلوار هفت تیر، نبش خیابان گلشن، برج آرمیتاژ گلشن، طبقه سوم

ساعت کاری کارالند مشهد : 10:30 صبح الی 23

 


 

نماد اعتماد الکترونیکی