بازار خرید خودرو مشهد

یکی از مکان هایی که میتوان از آن در شهر مقدس مشهد یاد کرد مرکز خرید خودرو در روز های جمعه میباشد.این مرکز در بلوار مجیدیه قرار دارد.

در این مرکز انواع خودرو های قدیمی و خودروهای جدید در معرض عموم مردم قرار دارد.خرید و فروش در این مکان نسبتا بالا میباشد به طوری که خیلی از شهر های نزدیک مشهد و حتی استان هایی مثل خرسان جنوبی و شمالی و استان سیستان و بلوچستان و یزد هم در این مجموعه شرکت میکنند.تنوع خودرو در این مرکز خیلی زیاد میباشد.این امر هم به یاری شهرداری بزرگ مشهد مقدس مدیریت میشود که مردم عزیز بتوانند با خیال راحت خودرو مورد علاقه خود را انتخاب کنند زیرا در مرکز خرید خودرو از کارشناسان مجرب استفاده شده که با هزینه کمی میتوانید از خرید خودرو مورد اتنخاب خود نهایت رضایت را داشته باشید.

لازم به ذکر است که این مرکز هر جمعه تشکیل میشود.


 

رزرو هتل های مشهد

هتل های مشهد قیمت ها
رزرو اینترنتی هتل های مشهد
آفر های ویژه هتل های مشهد
کانال تلگرام زواران


لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

چرا زواران؟

زوران تنها سیستم رزوراسیونی می باشد که در آن مسافران عزیز می توانند با پرداخت حق رزرو حدود یک شب، تمام مدت اقامت خود را رزرو نمایند.

با ارائه تاییده رزرو هتل (واچر) دریافتی از سایت زواران به شرکت های گردشگری و توریستی طرف قرارداد زواران می توانید از تخفیفات ویژه و خدمات اختصاصی مشترکین زواران بهره بگیرید.

همچنین وب سایت زواران مزین به نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران می باشد.برای مشاهده جزئیات نماد اعتماد الکترونیکی به بالای صفحه مراجعه کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد هتل ها و اقامتگاه ها

منتظر نظرات سازنده شما در مورد هتل ها و اقامتگاه ها هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از هتل ها نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.

شماره تماس رزرواسیون:
09153080940
09151178562
09336953364

تماس در ساعات اداری:
05138210387
05138211556

مدیریت سایت زواران:
09158088089

سرویس های ما

#

بالاترین کیفیت کیفیت برتر هتل ها

گروه گردشگری زواران سعی بر انتخاب با کیفیت ترین و مناسب ترین هتل های شهر مشهد مقدس را برای رفاه زواران عزیز دارد...

#

قیمت مناسب قیمت های ایده آل هتل ها

در کنار کیفیت مناسب و بالای هتل ها و هتل آپارتمان ها سعی بر رعایت حقوق زائرین محترم شده و قیمت های اقامت تا حد امکان کاهش یافته است...

#

تخفیفات ویژه تخفیف های دوره ای و اختصاصی

گروه گردشگری زواران طی رایزنی با هتل ها و هتل آپارتمان ها به صورت دوره ای تخفیفات ویژه در رزروها اعمال می کند...

#

اقامتی آسودهبا خیال راحت سفر کنید

اطمینان از محل اقامت قبل از سفر باعث آسودگی خاطر و اطمینان می گردد، اقامت خود در مشهد مقدس را به گروه گردشگری زواران بسپارید...