معرفی هتل آپارتمان فرات مشهد

تاریخ انتشار: 1398/03/04

معرفی هتل آپارتمان فرات مشهد

معرفی هتل آپارتمان فرات در مشهد

با توجه به رشد تعداد مسافران مشهد، اخیرا شاهد افزایش چشمگیر هتل آپارتمان های خوب نزدیک حرم هستیم. حتی برخی از هتل آپارتمان های باتجربه و قدیمی نیز با انجام بازسازی، خود را همگام با هتل آپارتمان های نوساز اطراف حرم مطهر مشهد کرده اند. می توان گفت شما هر معیار و بودجه ای برای رزرو هتل در مشهد داشته باشید به دلیل تعداد زیاد هتل های مشهد قادر به پیدا کردن و رزرو هتل در مشهد متناسب با شرایط خود هستید. در این مطلب سایت زواران یکی از هتل آپارتمان های باسابقه شهر مشهد را می شناسید که به تازگی بازسازی و برای میزبانی از مسافران مشهد آماده شده است.

ویژگی های هتل آپارتمان فرات مشهد

خیابان امام رضا2 یکی از نزدیک ترین خیابان های مشهد به حرم مطهر امام رضا(ع) می باشد که هتل آپارتمان فرات مشهد با قرار گرفتن در آن، با حرم حدود 5 دقیقه پیاده روی دارد. هتل فرات مشهد که از سال 85 فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده است با سابقه درخشان خود در یاد مسافران قدیمی خود مانده و با انجام بازسازی در سال 93 امکانات و خدماتش را به روزتر کرده و توانسته بیش از پیش رضایت زائران امام رضا (ع) را جلب کند. اتاق های واقع در هتل فرات مشهد بزرگ هستند و امکانات کافی و تجهیزات لازم برای اقامت در مشهد را برایتان مهیا کرده است تا بدون دغدغه بتوانید سفری خوش را در مشهد تجربه کنید. هتل آپارتمان فرات مشهد در مقایسه با خدمات و امکاناتی که ارائه می دهد قیمت بسیار منصفانه و مناسبی دارد و به مدیریت هزینه های سفر به شما کمک می کند.

ورودی هتل آپارتمان فرات مشهد

ورودی هتل آپارتمان فرات مشهد

لابی هتل آپارتمان فرات مشهد

لابی هتل آپارتمان فرات مشهد

پذیرش هتل آپارتمان فرات مشهد

پذیرش هتل آپارتمان فرات مشهد

راهرو هتل آپارتمان فرات مشهد

راهرو هتل آپارتمان فرات مشهد

 

رزرو هتل آپارتمان فرات مشهد از طریق سایت زواران

اقامت در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) آرزویی ست که تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان در سر دارند اما رزرو هتل های خوب مشهد با قیمت مناسب و نزدیک به حرم دیگر دست نیافتنی نیست. کافیست با سایت زواران تماس گرفته و شرایط سفر به مشهد را با ما در میان بگذارید.

رزرو هتل در مشهد: 1008088(0519)

آدرس هتل آپارتمان فرات: مشهد- خیابان امام رضا2 - کوچه حسنی

رزرو هتل آپارتمان فرات مشهد

رزرو هتل آپارتمان فرات مشهد

رزرو اتاق خوابدار هتل آپارتمان فرات مشهد

رزرو اتاق خوابدار هتل آپارتمان فرات مشهد

تاریخ انتشار : 1398/03/04


 

نماد اعتماد الکترونیکی