معرفی هتل آریا مشهد

تاریخ انتشار: 1398/03/13

معرفی هتل آریا مشهد

معرفی هتل دو ستاره آریا در مشهد

اگر انتخاب شما در سفرهایتان همیشه هتل های ستاره دار است برای اقامت و رزرو هتل در مشهد نیز پیشنهاد می کنیم ریسک نکنید و هتل های ستاره دار مشهد را انتخاب کنید. همانطور که می دانید هتل های دو ستاره هتل هایی در درجه معمولی و خوب هستند که با قیمت بسیار مناسب می توانید اقامت خوشی را تجربه کنید. هتل دو ستاره تاپ آریا در مشهد که از هتل های نزدیک به حرم مشهد و بسیار باکیفیت است را در این مطلب زواران معرفی می کنیم.

ویژگی های هتل آریا مشهد

هتل آریا مشهد تجربه و کیفیت را باهم دارا می باشد. این هتل دو ستاره در سال 78 افتتاح شده است و پس از سالها فعالیت موفق و کسی رضایت مسافران مشهد در سال 94 بازسازی شده است. هتل آریا مشهد اکنون یکی از هتل های تمیز و مرتب در حوالی حرم امام رضا(ع) می باشد که با ابزار و وسایل جدید و مدرن چیده شده است. از مزایای هتل آریا مشهد تنوع بالای غذایی و کیفیت خوب آنهاست که در رستوران بزرگ و زیبای هتل آریا مشهد سرو می شود. هتل آریا مشهد در فضای دنج و مطلوب خود ظرفیت میزبانی از 210 زائر مشهد را دارد. پلن اتاق های هتل دو ستاره آریا مشهد 2 تا 6 تخته است.

ساختمان هتل آریا مشهد

ساختمان هتل آریا مشهد

لابی هتل آریا مشهد

لابی هتل آریا مشهد

فضای داخلی هتل آریا مشهد

فضای داخلی هتل آریا مشهد

رستوران هتل آریا مشهد

رستوران هتل آریا مشهد

رزرو هتل آریا مشهد از طریق سایت زواران

با اقامت در هتل آریا مشهد حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم دارید که این فاصله کوتاه خواسته اکثر مسافران مشهد است که برای رزرو هتل در مشهد با سایت زواران تماس می گیرند. اگر شما نیز در این دسته افراد هستید می توانید به راحتی رزرو هتل های نزدیک حرم در مشهد را از طریق زواران انجام دهید.

رزرو هتل های نزدیک حرم مشهد : 1008088(0519)

آدرس هتل آریا: مشهد- خیابان امام رضا12 - نبش چهارراه دانش

رزرو هتل آریا مشهد

رزرو هتل آریا مشهد

رزرو اتاق سه تخته هتل آریا مشهد

رزرو اتاق سه تخته هتل آریا مشهد

رزرو اتاق در هتل آریا مشهد

رزرو اتاق در هتل آریا مشهد

تاریخ انتشار : 1398/03/13


 

نماد اعتماد الکترونیکی