قیمت هتل دو ستاره در مشهد برای نیمه دوم خرداد

تاریخ انتشار: 1398/03/20

قیمت هتل دو ستاره در مشهد برای نیمه دوم خرداد

قیمت هتل در مشهد برای خرداد98

رزرو هتل های دو ستاره در مشهد می تواند خواسته های شما را از یک هتل خوب در مشهد برای اقامت برآورده کند. خدمات خوب هتلی، کیفیت مقبول هتل و قیمت بسیار مناسب برای رزرو هتل را می توان از ویژگی های بارز هتل های دو ستاره دانست. در جوار حرم مطهر امام رضا در مشهد هتل های دو ستاره باکیفیت زیادی وجود دارند که حتی خدماتی بالاتر از دو ستاره ارائه می دهند. در این مطلب زواران قیمت تعدادی از هتل های دو ستاره برای اقامت در نیمه دوم خردادماه را بررسی می کنیم.

هتل سینا مشهد

هتل سینا در مشهد از هتل های دو ستاره باکیفیت نزدیک به حرم مطهر می باشد. هتل سینا مشهد، هتلی شیک، مرتب، تمیز و در عین حال دارای قیمت بسیار مناسبی است. با اقامت در هتل دو ستاره سینا در مشهد تنها 5 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارید. محیط آرام و دنج هتل سینا مشهد نیز برای اقامت مشهد بسیار مناسب و آرام بخش است.

قیمت هتل دو ستاره سینا برای خردادماه نفری 100.000 تومان است

آدرس هتل سینا: مشهد- بین چهارراه شهدا و چهارراه خسروی- نبش کوچه شاهین فر- روبروی باب الهادی

هتل سینا مشهد

هتل آبشار مشهد

هتل دو ستاره آبشار مشهد از هتل های خیابان امام رضا می باشد. فاصله نزدیک هتل آبشار مشهد تا حرم مطهر یکی از مهم ترین مزیت های هتل آبشار در مشهد است. ساختمان هتل آبشار و فضای داخلی هتل در همان ابتدای ورود نوید مکانی مرتب و شیک را برای اقامت در مشهد به شما می دهد. کافی شاپ و رستوران هتل آبشار نیز با تنوع بالا و کیفیت مناسب در خدمت مسافران گرامی می باشد.

قیمت هتل آبشار در مشهد برای نیمه دوم خرداد98 نفری 120.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آبشار: مشهد- خیابان امام رضا5 - چهنو 10 - روبروی چهنو3

هتل آبشار مشهد

هتل تاج مشهد

هتل تاج در مشهد با درجه خدمات دو ستاره در سال 94 آغاز بکار کرده است. هتل تاج در مشهد که هتل نوساز نزدیک حرم می باشد دارای واحدهای اقامتی دلباز و مجهز به وسایل نو برای میزبانی از مسافران مشهد می باشد. تمیز بودن هتل تاج در مشهد در کنار خدمات و امکاناتش همواره رضایت زائران مشهد را جلب کرده است.

قیمت هتل دو ستاره تاج مشهد در خرداد نفری 65.000 تومان است.

آدرس هتل تاج: مشهد - خیابان امام رضا - دانش شرقی 12 - شهید رجب زاده 1

هتل تاج مشهد

رزرو هتل های مشهد برای خرداد98

تا پایان خردادماه زمان زیادی باقی نمانده و اگر در این روزها قصد سفر به مشهد را دارید بهتر است هرچه سریع تر و قبل از تاریخ سفرتان رزرو هتل در مشهد را انجام دهید. بهتر است بدانید هتل ها در اواخر خرداد درحال تکمیل ظرفیت هستند و برای اقامت در هتل مورد نظرتان بهتر است با سایت زواران تماس بگیرید.

رزرو هتل در مشهد: 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/03/20


 

نماد اعتماد الکترونیکی