قیمت رزرو هتل در مشهد برای نیمه شعبان

تاریخ انتشار: 1398/01/28

قیمت رزرو هتل در مشهد برای نیمه شعبان

قیمت رزرو هتل های مشهد در ایام نیمه شعبان

نیمه شعبان از بزرگترین اعیاد مذهبی مسلمانان می باشد. این عید در مشهد حال و هوای دیگری دارد و چهره شهر دلنشین تر از ایام عادی سال می باشد. مسافران برای اقامت در هتل های نزدیک حرم مشهد به ویژه در این ایام از سال تمایل بسیار زیادی از خود نشان می دهند. اما رزرو هتل چند فاکتور مهم دارد. محل قرارگیری هتل، امکانات و خدماتی که هتل ارائه می دهد و در نهایت قیمت هتل است که برای رزرو هتل دارای اهمیت می باشند. هتل های ستاره دار همیشه مرکز توجه مسافران مشهد برای رزرو است در این مطلب زواران قیمت اقامت با صبحانه و اقامت با سه وعده غذایی برای نیمه شعبان هتل های دو ستاره تاج، ابریشم و ساعت را به همراه معرفی مختصری از آنها بررسی میکنیم.

قیمت هتل تاج مشهد برای اقامت در نیمه شعبان

هتل تاج مشهد در خیابان امام رضا دارد و در سال 94 شروع بکار کرده است. با اقامت در هتل تاج مشهد امکانات کامل برای سفر به شما ارائه می شود. هتل تاج در مشهد فضای دنج و زیبایی دارد که می توانید از سفر به مشهد لذت ببرید. از مزیت های هتل دو ستاره تاج مشهد قیمت بسیار مناسب هتل در کنار امکانات و خدماتش است که این هتل را تبدیل به هتلی محبوب میان مسافران مشهد کرده است.

قیمت هتل تاج مشهد برای نیمه شعبان98 ، اقامت با صبحانه نفری 65.000 تومان و اقامت با سه وعده غذایی نفری 75.000 تومان است.

آدرس هتل تاج : مشهد - خیابان امام رضا - دانش شرقی 12 - شهید رجب زاده 1

قیمت هتل تاج مشهد برای اقامت در نیمه شعبان

هتل تاج مشهد

قیمت رزرو هتل ابریشم مشهد در نیمه شعبان

هتل ابریشم مشهد از نزدیک ترین هتل های مشهد به حرم مطهر است بطوریکه با کمتر از 5 دقیقه پیاده روی می توانید به حرم بروید. هتل ابریشم در مشهد در سال 93 بازسازی شده است که امکانات و خدمات هتل را نوسازی و بهتر از گذشته کرده است. با این حال از همان ابتدای فعالیت هتل ابریشم توانسته رضایت مسافران مشهد را جلب کند. محیط شیک، زیبا و مدرن هتل ابریشم مشهد برای اقامت در مشهد بسیار مناسب است.

قیمت هتل ابریشم در مشهد برای اقامت نیمه شعبان با صبحانه نفری 110.000 تومان و اقامت فولبرد نفری 120.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ابریشم : مشهد - امام رضا2 - کوچه کربلا

قیمت رزرو هتل ابریشم مشهد در نیمه شعبان

هتل ابریشم مشهد

قیمت هتل دو ستاره ساعت برای اقامت نیمه شعبان در مشهد

با رزرو هتل ساعت مشهد آرامش در سفر مهمان شما می شود. هتل دو ستاره ساعت در مشهد با افتتاح در سال 97 هتلی نوساز و شیک در خیابان امام رضا8 است. معماری و دیزاین هتل ساعت مشهد لوکس و مدرن می باشد و فضای بزرگ و دلباز آن محیطی مناسب و دوستانه برای اقامت در مشهد برایتان فراهم می کند. به دلیل نوسازی، تمام وسایل هتل جدید و نو می باشد که خود نقطه قوت هتل ساعت محسوب می شود. 

قیمت اقامت با صبحانه در هتل ساعت مشهد برای نیمه شعبان نفری 120.000 تومان و اقامت فولبرد در هتل ساعت مشهد نفری 130.000 تومان می باشد

آدرس هتل ساعت: مشهد - ابتدای خیابان امام رضا8

قیمت هتل دو ستاره ساعت برای اقامت نیمه شعبان در مشهد

هتل ساعت مشهد

رزرو هتل های مشهد برای نیمه شعبان از طریق سایت زواران

رزرو هتل در مشهد برای تمام ایام سال از طریق سایت زواران امکان پذیر می باشد. هر بودجه و هر شرایطی برای سفر به مشهد داشته باشید با تماس با زواران می توانید هتل مناسب خود را رزرو کنید. افتخار زواران ارائه هتل های ارزان در مشهد و رزرو هتل های مشهد با مناسب ترین قیمت است.

تلفن تماس برای رزرو هتل در مشهد : 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/01/28
 

{enamadx}