رزرو هتل ارزان در مشهد برای نیمه شعبان

تاریخ انتشار: 1398/01/27

رزرو هتل ارزان در مشهد برای نیمه شعبان

رزرو هتل ارزان در مشهد در ایام نیمه شعبان

عید نیمه شعبان به دلیل تعطیلی رسمی تعداد زیادی را ترغیب به سفر به شهر مقدس مشهد می کند. عموما مسافرانی که در نیمه شعبان به مشهد می آیند روزهای کمی را در مشهد هستند و در همین مدت کوتاه نیز بیشتر اوقات خود را در حرم مشغول زیارت هستند. به ویژه شب نیمه شعبان که در بسیاری از احادیث و روایات به شب زنده داری توصیه شده است. اکثر مسافران حتی تا صبح در حرم امام رضا(ع) در حال دعا و نیایش هستند. به همین دلیل در این ایام که مسافران کوتاه مدت در مشهد اقامت دارند و زمان زیادی را در هتل نیستند. رزرو هتل های ارزان قیمت مشهد بسیار مورد توجه قرار می گیرد. در این مطلب زواران تعدادی از هتل های ارزان مشهد که از نظر خدمات و کیفیت برای رزرو و اقامت مشهد نیز بسیار مناسبند را معرفی می کنیم.

قیمت هتل آپارتمان ملک مشهد برای نیمه شعبان

در سفر مشهد یکی از امتیازاتی که می توانید داشته باشید، اقامت نزدیک به حرم مطهر امام رضا(ع) می باشد. رزرو هتل آپارتمان نزدیک حرم مشهد، به ویژه در ایام مذهبی که دائما در حال رفت و آمد به حرم هستید. در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند. هتل آپارتمان ملک در مشهد از هتل آپارتمانهای ارزان و نزدیک حرم در مشهد است که نسبت به قیمت مناسبش خدمات شایسته ای ارائه می دهد. بازسازی کامل هتل ملک در سال 97 باعث پیشرفت و بهتر شدن هتل از نظر کمی و کیفی شده است.

قیمت هتل آپارتمان ملک مشهد در ایام نیمه شعبان98 اقامت با صبحانه نفری 45.000 تومان و اقامت فولبرد نفری 55.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان ملک: مشهد - امام رضا5 - سرشور 28

قیمت هتل آپارتمان ملک مشهد برای نیمه شعبان

هتل آپارتمان ملک مشهد

قیمت هتل آپارتمان قصر سفید مشهد برای رزرو نیمه شعبان

هتل آپارتمان قصر سفید در منطقه ای آرام در مشهد قرار گرفته و محیطی دنج و آرام برای اقامت مسافران مشهد فراهم کرده است. هتل قصر سفید مشهد از هتل آپارتمان های نزدیک حرم مطهر است که با حدود یک ربع تا بیست دقیقه می توانید به حرم مشرف شوید. هتل قصر سفید علاوه بر این مزایا بسیار تمیز و مرتب است و درکنار قیمت مناسبش همیشه با استقبال مسافران مشهد روبرو می باشد.

قیمت رزرو هتل آپارتمان قصر سفید برای نیمه شعبان با صبحانه نفری 48.000 تومان و با سه وعده غذایی نفری 73.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان قصر سفید: مشهد - خیابان امام رضا 16 - عنصری 5

قیمت هتل آپارتمان قصر سفید مشهد برای رزرو نیمه شعبان

هتل آپارتمان قصر سفید مشهد

قیمت هتل آپارتمان دوستان مشهد برای اقامت نیمه شعبان

هتل آپارتمان دوستان را می توان از بهترین هتل آپارتمان های ارزان مشهد معرفی کرد. هتل دوستان مشهد با اینکه هتل نوسازیست اما برای جلب رضایت بیشتر مسافران مشهد در سال 97 نیز مورد بازسازی قرار گرفته است. اگر با ماشین به مشهد سفر می کنید پارکینگ عمومی مقابل هتل آپارتمان دوستان مکان مناسبی برای ماشین شما می باشد. هتل آپارتمان دوستان دارای کیفیت غذایی مناسبی نیز می باشد. پیاده روی از هتل آپارتمان دوستان مشهد تا حرم مطهر حدود 5 دقیقه است.

قیمت رزرو هتل آپارتمان دوستان برای رزرو در نیمه شعبان98 با صبحانه نفری 60.000 تومان و فولبرد نفری 70.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان دوستان: مشهد - امام رضا 5 - چهنو4

قیمت هتل آپارتمان دوستان مشهد برای اقامت نیمه شعبان

هتل آپارتمان دوستان مشهد

رزرو هتل های ارزان مشهد از طریق سایت زواران

هتل ها و هتل آپارتمان های ارزان مشهد در سال های اخیر بسیار مورد توجه مسافران مشهد قرارگرفته است و خوشبختانه همکاری سایت زواران با هتل های ارزان مشهد سبب شده تا بتوانیم همیشه کمترین و مناسب ترین قیمت را به مسافران گرامی ارائه دهیم. برای رزرو هتل آپارتمان های ارزان معرفی شده در بالا و همچنین هتل های قیمت مناسب با شماره های سایت زواران تماس بگیرید.

تماس با زواران و رزرو هتل ارزان در مشهد : ثابت 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/01/27

 

{enamadx}