قیمت هتل آپارتمان خوب مشهد در خرداد

تاریخ انتشار: 1398/03/20

قیمت هتل آپارتمان خوب مشهد در خرداد

قیمت هتل آپارتمان خوب در مشهد برای خرداد98

توصیه ما همیشه به مسافرانی که به دنبال رزرو هتل آپارتمان در مشهد هستند این است که به کیفیت هتل آپارتمان و خدماتی که ارائه می دهد توجه ویژه داشته باشید. شاید شما تاکنون به مشهد سفر نکرده باشید یا در سفرهای قبل در هتل آپارتمان مورد نظرتان اقامت نداشته اید. بهترین راه برای تشخیص کیفیت هتل آپارتمان مشورت کردن با افرادیست که با هتل آپارتمان های مشهد آشنا هستند. مشاوران سایت زواران با آشنایی کامل با هتلها و هتل آپارتمان های مشهد می توانند به نسبت بودجه شما بهترین هتل را پیشنهاد دهند. اگر در اواخر خرداد به مشهد سفر می کنید با ادامه این مطلب همراه باشید تا قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های خوب و باکیفیت مشهد را برای نیمه دوم خرداد بدانید.

هتل آپارتمان سلمان مشهد

هتل آپارتمان نوساز سلمان در مشهد از سال 93 آغاز به کار کرده است. محل قرارگیری هتل سلمان مشهد به گونه ایست که یکی از نزدیکترین هتل آپارتمان ها به حرم مطهر می باشد و تنها 5 دقیقه پیاده روی تا حرم دارید. کیفیت غذای هتل سلمان مشهد خوب و اتاق های واقع در آن بسیار مدرن ومزتب می باشند. هتل آپارتمان سلمان را می توان در دسته بهترین هتل آپارتمان های مشهد قرار داد.

قیمت خردادماه هتل آپارتمان سلمان مشهد نفری 115.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان سلمان: مشهد - خیابان امام رضا 3 - انتهای خیابان

هتل آپارتمان سلمان مشهد

هتل آپارتمان آرین مشهد

هتل آپارتمان آرین در مشهد که از بهترین و باکیفیت ترین هتل آپارتمان های نزدیک حرم مشهد است، کیفیتی در حد هتل های سه ستاره به مسافران مشهد ارائه می دهد. هتل آرین در سال 96 افتتاح شده که سبب شده هتل آپارتمان آرین مشهد شیک و مرتب باشد. کیفیت و تنوع بالای غذا هتل آپارتمان آرین مشهد از دیگر نقاط قوت این هتل آپارتمان خوب مشهد است.

قیمت هتل آپارتمان آرین در مشهد برای نیمه دوم خرداد98 نفری 115.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان آرین: مشهد - خیابان امام رضا - ابتدای امام رضا 3

هتل آپارتمان آرین مشهد

هتل آپارتمان زمرد مشهد

هتل آپارتمان زمرد در مشهد دارای ظاهری دلنشین و بسیار شیک می باشد. کیفیت و خدمات هتل زمرد برای اقامت آرام در مشهد مکان بسیار مناسبی را مهیا کرده است. هتل آپارتمان زمرد مشهد با قرار گرفتن در خیابان امام رضا6 حدود پنج دقیقه پیاده روی تا حرم دارد. بازسازی هتل زمرد مشهد در سال 93 خدمات و کیفیت هتل آپارتمان زمرد را به روز و بهتر از گذشته کرده است.

قیمت هتل آپارتمان زمرد مشهد در اواخر خرداد98 نفری 120.000 تومان می باشد.

آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 6

هتل آپارتمان زمرد مشهد

تاریخ انتشار : 1398/03/20


 

نماد اعتماد الکترونیکی