قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای نیمه دوم خرداد

تاریخ انتشار: 1398/03/21

قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای نیمه دوم خرداد

قیمت هتل آپارتمان های مشهد در خرداد98

یکی از مزیت های هتل آپارتمان های مشهد این است که به دلیل استقبال مسافران مشهد و شلوغی شهر مشهد به ویژه در خیابان های اطراف حرم مطهر، هتل آپارتمان ها دائما خدمات و امکانات خود را به روز می کنند و حتی بسیاری از هتل آپارتمان های نزدیک حرم خدماتی در حد هتل های ستاره دار مشهد ارائه می دهند. پس با خیال راحت تری در مشهد می توانید هتل آپارتمان رزرو کنید. زمان کوتاه باقیمانده تا پایان خردادماه سبب شده مسافران برای رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد برای این ایام تماس بگیرند. برای رفاه حال شما زائران گرامی در این مطلب زواران قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم مشهد را بیان خواهیم کرد.

هتل آپارتمان مهتاب مشهد

رزرو هتل آپارتمان مهتاب در مشهد می تواند بسیار مناسب مسافرانی باشد که هتل های نوساز را به هتل های باسابقه ترجیح می دهند. هتل آپارتمان مهتاب مشهد که در سال 94 افتتاح شده است با فضای داخلی و اتاق های مرتب و دلباز میزبان مسافران عزیز مشهد می باشد. فاصله کوتاه هتل مهتاب در مشهد تا حرم امام رضا نیز سبب شده این هتل آپارتمان با پیاده روی کمتر از 10 دقیقه یکی از محبوب ترین هتل های نزدیک حرم در مشهد باشد.

قیمت هتل آپارتمان مهتاب مشهد در نیمه دوم خرداد98 نفری 75.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان مهتاب: امام رضا 5 چهنو 3 بن بست دوم سمت راست

هتل آپارتمان مهتاب مشهد

هتل آپارتمان هزارویک مشهد

هتل آپارتمان هزارویک در مشهد از هتل آپارتمان های باتجربه نزدیک حرم می باشد. امکانات و خدمات هتل هزارویک مشهد برای اقامت در مشهد بسیار مناسب و کافی می باشد. پلن اتاق های واقع در هتل آپارتمان هزارویک مشهد نشان از مناسب بودن این هتل برای هرگونه سفری ست. کیفیت خوب غذاهای هتل هزارویک در مشهد از دیگر مزیت های این هتل است.

قیمت اواخر خرداد هتل آپارتمان هزارویک مشهد نفری 75.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان هزارویک: خیابان امام رضا (ع) امام رضا 8 چهار راه دوم سمت چپ

هتل آپارتمان هزارویک مشهد

هتل آپارتمان آفرین مشهد

هتل آپارتمان آفرین از بهترین هتل آپارتمان های مشهد است که از نظر کیفیت و خدمات می توان آن را هم تراز هتل های دو ستاره مشهد نیز قرار داد. از ویژگی های بارز هتل آفرین در مشهد اتاق های بزرگ، مبله و دارای آشپزخانه می باشد. فاز جدید هتل آپارتمان آفرین نیز علاوه بر تمامی خدمات و امکانات، بسیار تمیز و مرتب است. غذاهای هتل آفرین در مشهد نیز دارای کیفیت عالی و مواد اولیه تازه و مرغوب هستند.

قیمت هتل آپارتمان آفرین مشهد برای خرداد نفری 80.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان آفرین: مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3

هتل آپارتمان آفرین مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/03/21


 

نماد اعتماد الکترونیکی