قیمت هتل های سه ستاره مشهد برای شهادت امام جعفر صادق(ع)

تاریخ انتشار: 1398/03/26

قیمت هتل های سه ستاره مشهد برای شهادت امام جعفر صادق(ع)

قیمت هتل های مشهد در اوایل تیر

همانطور که می دانید در تاریخ شنبه 8 تیرماه به مناسبت وفات امام جعفر صادق(ع) تعطیل رسمی می باشد. به دلیل همزمانی با تعطیلی آخر هفته، تعداد زیادی از هموطنان به مشهد سفر کرده و رزرو هتل در مشهد را انجام می دهند. رزرو هتل های سه ستاره نزدیک حرم در مشهد به دلیل ارائه خدمات عالی، کیفیت و قیمت مناسب انتظارات شما از یک هتل خوب در مشهد را براورده می کند. قیمت تعدادی از هتل های 3ستاره مشهد را برای 6تا8 تیر در ادامه این مطلب زواران میخوانید.

هتل صادقیه مشهد

هتل سه ستاره تاپ صادقیه در مشهد را می توان یکی از هتل های سه ستاره باکیفیت و نزدیک به حرم مطهر نام برد. هتل صادقیه مشهد در سالهای اخیر و در سال 95 بازسازی شده است. فضای داخلی هتل صادقیه در مشهد بسیار شیک و مدرن می باشد. کیفیت خوب غذا، اتاق های دلباز و مجهز، پرسنل با تجربه و وسایل جدید از مزایا و ویژگی های هتل صادقیه مشهد است.

قیمت هتل صادقیه مشهد برای 6تا8 تیرماه نفری 220.000 تومان می باشد.

آدرس هتل صادقیه: مشهد - خیابان خسروی نو - کوچه خامنه ای - کوچه قنادی هتل صادقیه

هتل صادقیه مشهد

هتل شارستان مشهد

هتل شارستان در مشهد از هتل های درجه سه ستاره می باشد که حدود 5 دقیقه پیاده روی تا حرم دارد. این هتل نوساز از سال 91 آغاز به کار کرده است و دارای 240 نفر ظرفیت برای مسافران مشهد دارد. فضای تمیز و مرتب هتل شارستان مشهد در کنار چیدمان ها و وسایل مدرن در کنار قیمت منصفانه، هتل شارستان مشهد را نزد زائران مشهد بسیار محبوب کرده است.

قیمت هتل شارستان در مشهد برای شهادت امام جعفر صادق(ع) نفری 310.000 تومان می باشد.

آدرس هتل شارستان مشهد: خیابان شهید اندرزگو-- نبش شهید اندرزگو 17

هتل شارستان مشهد

هتل جواهر شرق مشهد

هتل سه ستاره جواهر شرق در خیابان امام رضا مشهد است که از خیابان های اصلی منتهی به حرم مطهر می باشد. بدون تردید اقامت در هتل مجلل جواهر شرق مشهد سفری خاطره انگیز در شهر زیارتی و سیاحتی مشهد برایتان رقم می زند. امکانات کامل و منحصر بفرد هتل جواهر شرق در مشهد بسیار مورد توجه مسافران مشهد قرار گرفته است. رستوران طلا واقع در طبقه ششم هتل جواهر شرق بصورت مجزا و دارای تراس تابستانی با نمای حرم مطهر امام رضا (ع) می باشد.

قیمت هتل سه ستاره جواهر شرق مشهد در تاریخ 6تا8 تیر98 نفری 260.000 تومان است.

آدرس هتل جواهر شرق: مشهد - خیابان امام رضا - بین امام رضا 6 و 8

هتل جواهر شرق مشهد

تاریخ انتشار : 1398/03/26


 

نماد اعتماد الکترونیکی